Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


17. 03. 2020

Ako sa EUREKO krytina vyrába?

Krytina EUREKO DDS II sa vyrába z plastov, ktoré pochádza z najväčšej miery z automobilového priemyslu. Ide teda o plasty, ktoré sú podrobované mimoriadne záťaži a sú skutočne vyrobené tak, aby skvele odolávali všetkým prírodným podmienkam i klimatickým a iným vplyvom. Tieto plasty navyše môžu byť týmto spôsobom zrecyklovaný, a tak je vlastne výroba plastových šindľov aj ekologická a šetrná k prírode. Tieto plasty sú naďalej zušľachťované a transformované s pomocou plnív a farbív, čím dochádza k tomu, že potom môžu byť ľahko použité aj ako strešná krytina. Jednotlivý dizajn šablón je vytváraný tak, aby veľmi starostlivo kopíroval charakteristický vzhľad dreveného šindľa. Ide nám totiž nielen o to, aby bola strecha skutočne funkčný a odolná, ale aj o to, aby vyzerala dobre a pôsobila esteticky uspokojivo. Zdá sa, že sa nám táto požiadavka podarilo veľmi úspešne naplniť, pretože plastový šindeľ sa v niekoľkých prípadoch použil aj k oprave pamiatkovo chránených objektov. Takže aj prísne oko pamiatkara nám dalo za pravdu, že plastový šindeľ imituje vzhľad dreveného veľmi podarene.


Voľba pre každého
Je to jednoducho ideálna voľba pre každého, kto chce voliť kvalitu a nechce sa uspokojiť s polovičným riešením. Vďaka systému EUREKO skutočne volíte tú najlepšiu možnú variantu, ktorú súčasný trh ponúka. Nemusíte robiť kompromisy v ničom. Plastový šindeľ je odolný, ľahko sa s ním pracuje, a aj inštalácia je jednoduchá vďaka nášmu podrobnému návodu. Väčšina zákazníkov si dokonca šindeľ pokladá sama. Systém zasúvanie šablón je veľmi intuitívne a my vám radi poskytneme odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže urobiť všetko správne. Ak by ste si napriek tomu neboli istí, naši pracovníci vám radi budú asistovať a prácu odvedú rýchlo a kvalitne.

https://www.drdlik.sk/plastova-krytina-eureko