Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


23. 07. 2019

Bývanie s charakterom získate ľahko vďaka drevenému lustru

Zariaďovanie bývania je pre jedného radosť a skvelá možnosť sa realizovať, pre iného zase otrava a nutné zlo. Či už patríte ku ktorejkoľvek skupine, určite chcete, aby bol výsledok čo najlepší a aby skutočne stál za investovaný čas a peniaze. Je to úplne prirodzené a pochopiteľné a my vám k tomu chceme maximálne pomôcť.

dreveny lusterdreveny lusterdreveny lusterdreveny lusterdreveny lusterdreveny luster

Kľúčovou súčasťou každého bývania je osvetlenie. To, akým spôsobom budú vo vašom byte či dome rozmiestnené svetlá, zásadným spôsobom dotvára celkový dojem, ktorým bude vaše bývanie pôsobiť. Zvoliť ten správny luster je teda dôležitejšie, ako by sa mohlo zdať. Jedným z posledných trendov sú závesné lustre z dreva, ktoré majú skutočne mimoriadny charakter a do interiéru prinášajú veľmi netradičný prvok. Ponúkajú sa v rôznych veľkostiach, tvaroch a prevedeniach, takže nie je problém prispôsobiť ich podľa veľkosti a charakteru vášho interiéru.

Drevo prináša pohodu a nádych prírody

Drevo je ako interiérový materiál obľúbené prakticky odjakživa. Prináša totiž ľahkosť, nádych prírody a pohodu. Lustre z masívneho dreva sa vyrábajú zo skutočného dreva, ktoré je starostlivo spracované do podoby nádherných závesných lustrov, ktoré každý interiér premenia v jedinečný priestor s dušou a srdcom.

Zabudnite na ohrané plastové alebo kovové konštrukcie, ktoré má doma skoro každý. Možno sú lacné a univerzálne, ale kde je akýkoľvek nápad a jedinečnosť? Masívny luster na strop premení vaše bývanie nečakaným spôsobom. Vyberať môžete z rôznych dekorov tak, aby ladili k zvyšku vášho zariadenia a nábytku. V ponuke je napríklad orechové drevo, dubové drevo, javor alebo aj čerešňa. Každé drevo je trochu iné, ale zakaždým jedinečné.

  • Drevené lustre dýchajú jedinečnosťou a originalitou.
  • Sú veľmi nápadité, ale napriek tomu nie okázalé a hodia sa teda do každého interiéru.
  • Pýšia sa pevnou a odolnou konštrukciou.

Drevo dokáže nádherne spolupracovať so svetlom a vytvárať veľmi príjemnú atmosféru. Tento drevený luster je navyše dizajnovým prvkom, ktorý na prvý pohľad upúta pozornosť každej návštevy. Môžete tak ľahko vyjadriť svoju jedinečnosť a zmysel pre detail.

Každý kus je vyrábaný s citom a profesionalitou

Stojíme si za tým, že každý kus je veľmi starostlivo vyrobený s láskou k drevu aj nášmu remeslu. Spracovanie dreva do podoby tohto skvostu nie je ľahké, ale naše skúsenosti to umožňujú robiť na skutočne profesionálnej úrovni. Závesná drevená lampa je skutočne umelecký kúsok, ktorý vyžaduje starostlivú prácu a znalosti. Chcete mať taký dizajnový kúsok aj u vás doma? Potom nás kontaktuje a vyberte si z našej ponuky hotových lustrov. Alebo máte inú predstavu? Nie je problém nám ju predstaviť a my vám povieme, čo pre vás môžeme urobiť. Chceme, aby ste nemuseli robiť kompromisy a skutočne dostali to, čo sa vám páči, a to, čo chcete.

Viac na www.drdlik.sk