Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


06. 08. 2019

Čo vašej záhrade chýba? Krásny a kvalitný záhradný nábytok

Leto je v plnom prúde a tí šťastnejší z nás, ktorí majú záhradku, ju už určite usilovne využívajú na popoludňajší oddych po náročnom dni v práci. Mať záhradu je určite obrovská výhoda. Máte svoje vlastné súkromie, môžete tu nerušene odpočívať uprostred prírody, môžete organizovať rôzne party a grilovačky. Lenže na to, aby bola vaša záhrada dokonalá a skutočne sa dala maximálne využiť, potrebujete jednu dôležitú vec - ten správny záhradný nábytok.

dreveny zahradny nabytok

Musíte si predsa mať kde sadnúť, kam si odložiť pohárik s pivom či vínom a odkiaľ pohodlne odpočívať a sledovať dianie okolo vás. Záhrada je oázou pokoja a odpočinku, kde by vám nemal chýbať nábytok, ktorý je kvalitný, pekne vyzerajúci a hlavne taký, ktorý dlho vydrží a môžete ho využívať každý rok. Náš drevený záhradný nábytok sa vyznačuje vysokou kvalitou, odolnosťou a nadčasovým dizajnom. Vyberať môžete z celých sád alebo si kúpiť len jednotlivé kusy. Nájdete u nás stolíky, stoličky, kreslá, ležadlá, hojdačky, lavice aj nábytok rôznych veľkostí a štýlov.

Čo vám na záhrade nesmie chýbať

Aj malá záhradka si zaslúži aspoň stolík a pár stoličiek. Veď chvíľu si posedieť medzi stromami a vypiť si popoludňajšiu kávu by bez toho ani nešlo. Ideálne je, keď si zaobstaráte celú menšiu sadu nábytku, ktorý spolu bude ladiť a pekne doplní štýl vašej záhrady.

Ak túžite po niečom trochu okázalejšom, môžete zvoliť napríklad ležadlá alebo lavice, ktoré navyše môžete doplniť vhodnými mäkkými poťahmi, ktoré váš odpočinok posunú na inú úroveň. Stále populárnejšie sú aj záhradné hojdačky, ktoré ocenia predovšetkým deti a mladšia generácia, ale radosť môžu urobiť komukoľvek. Myslieť by ste mali aj na svoje deti, pre ktoré predávame celé sady farebného záhradného nábytku. Celý set je prispôsobený veľkostne, aby bol pre deti pohodlný a dokázali si naň vyliezť a posadiť sa aj samy.

dreveny zahradny nabytok

Zvoliť si môžete z mnohých rôznych štýlov. V ponuke nájdete veľmi triezve modely vo striedmom farebnom prevedení, ktoré sa budú páčiť každému, kto si nepotrpí na extravaganciu a ide mu hlavne o pohodlie a kvalitu. Ponúkame však tiež veľmi netradičné vyrezávané a inak zdobené výrobky, ktoré sú úplne unikátne a vašej záhrade dodajú šmrnc a originalitu.

Prečo drevený nábytok od nás?

Pýšime sa dlhoročnou tradíciou práce s drevom a za kvalitou našich výrobkov si stojíme. Ide nám o vašu spokojnosť a sme vždy ochotní vyhovieť vašim požiadavkám. Náš záhradný nábytok je:

  • Spoľahlivý, mimoriadne kvalitný a na pohľad veľmi pekný.
  • Ponúkame ho v širokej škále farebných aj štýlových prevedeniach, tak aby si mohol vybrať skutočne každý.
  • Dbáme, aby naše výrobky boli esteticky aj prakticky funkčné, a aby ste si mohli váš čas na záhrade užiť na maximum.

Neváhajte nás požiadať o radu či pomoc, spoločne určite nájdeme ideálne riešenie pre vašu záhradu.

Viac na www.drdlik.sk/thermowood-zahradny-nabytok