Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


17. 09. 2019

Drevené kúpeľňové obklady

Drevené obklady dokážu v každom interiéri vytvoriť atmosféru pokoja, pohody a navodiť pocit tepla a útulnosti. Drevom možno obkladať nielen obývacie izby, spálne či pracovne, ale aj kuchyne a pre niekoho možno prekvapivo i kúpeľne. Tieto priestory sú obvykle vlhké, čo drevu príliš neprospieva. Ovšem celkom iné vlastnosti majú obklady do kúpeľne WODEWA MOZAIKA. Sú totiž vyrobené z certifikovaného tropického dreva, ako je napríklad Iroko, Merbau, Teak, Wenge či Zebrano, ale tiež z kvalitných tuzemských drevín, ako je orech, čerešňa alebo dub.

drevene obklady

Drevené obklady Wodewa v kúpeľni

Výrobcom týchto mimoriadne kvalitných obkladov je renomovaná nemecká spoločnosť. K ich výrobe používa pravej prírodné materiály a dreviny sú riadne vysušovaniu na ideálnu vlhkosť dreva. Navyše sú v závislosti od povrchu pripojené žiadne ochranným UV povrchom vhodným do interiéru. Výhodou tiež je, že po inštalácii obloženie možno jeho povrch upraviť rôznym spôsobom, a to lakovaním, olejovaním či inú variantou predlžujúce životnosť obkladov. Životnosť obkladov Wodewa sa počíta na desiatky rokov pri rešpektovaní ekologických požiadaviek.

 

Montáž obkladov Wodewa

Obklady Wodewa sú jedinečné tým, že vám pomôžu zakryť nevzhľadné steny a vytvoriť v kúpeľni krásny dojem. Dlaždice sa inštalujú skladaním rovnomerné mozaiky, ktorá je nalepená decentná špárou na sieť z optických vlákien. Na výber je celkom deväť druhov kvalitných driev a obklady Wodewa možno použiť nielen na stenu, ale aj na strop a podlahu. Montáž sa vykonáva pomocou pásikov, ktoré sú postupne spájané v jednoliaty celok. Vďaka rôznym hrúbkam pásikov pôsobí hotový povrch plasticky a vytvára dojem 3D štruktúry. Výnimkou je typ obkladov Wodewa 50, čo sú malé štvorčeky, ktoré po dokončení vytvoria dojem pleteného koša alebo tkaniny. Druhou výnimkou je Wodewa 200 v podobe obdĺžnikových dielikov.

drevene obklady

Originálny vzhľad kúpeľne

Wodewa obklady sú jednotlivé kusy, ktoré možno na stenu upevniť ľahko a rýchlo. Na rozdiel od panelov umožňujú uplatniť individuálny prístup. Vďaka samostatným obkladom wodewa je jednoduchá aj úprava veľkosti a zvyšky možno využiť pri pokládke ďalšie rady. Problémom nie je ani obkladanie hrán a malých rohov. Zachovanie optické hodnoty a rovnakého prirodzeného vzhľadu obkladov wodewa zaistí použitie špeciálneho nezávadného UV oleja.

https://www.drdlik.sk/drdlik-wodewa-mozaika