Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


13. 08. 2019

Drevené obklady na stenu? Prečo nie – a rovno aj na strop

Vaše steny, doma alebo v práci, nemusia byť nudné, biele a holé. Kreatívne priestory podporujú aj vašu predstavivosť a vytvárajú interiér, v ktorom je radosť zdržiavať sa a tráviť svoj čas. Obyčajným maľbám na stenu už odzvonilo a súčasné trendy vedia byť ďaleko odvážnejšie. Presne to ponúkajú drevené obklady, ktoré sú ideálnym variantom, ako do svojho interiéru dostať nádych luxusu a originality. A nemusíte sa ani zďaleka obmedzovať iba na samotné múry. Novinkou je tiež umiestnenie obkladov na strop. Je to zaujímavé a netradičné riešenie, ktoré mnohým interiérom dodá na útulnosti a zároveň aj originalite.

Vystúpiť z radu

Drevené obklady vám umožnia byť iný a nápaditý. Pomáhajú dodať interiéru jeho jedinečnú individuálnu podobu a charakter, ktorý na prvý pohľad upúta pozornosť. Ponúkajú nespočetné možností, ako interiér pretvárať, upravovať jeho nedostatky a vyzdvihnúť prednosti. Drevo ako materiál navyše pôsobí mimoriadne príjemne, dodáva bývaniu nádych prírody a pohody.

dreveny obklad na stenu

Obklady umiestnené na strop sú aktuálnym trendom, ktorý si získava stále viac a viac priaznivcov. Dôvod je jednoduchý. Je to veľmi originálny prvok, ktorý si navyše plní rad užitočných funkcií:

  • Drevo pôsobí ako skvelý izolant. Chráni teda pred hlukom a izoluje aj tepelne, čo oceníte nielen v zime, ale aj v lete.
  • Je to dlhotrvajúce riešenie, ktoré nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu.
  • Pomáhajú regulovať nedostatky priestoru. Skvele napríklad znížia príliš vysoké stropy a vytvoria kompaktný interiér, v ktorom sa dobre býva.

V ponuke nájdete obklady z dreva v rôznych šírkach a prevedeniach. Je úplne jedno, či uprednostňujete moderný a luxusný vzhľad, alebo sa vám páčia skôr vintage a tradičné motívy. Všetko je možné a každý strop môže byť úplne originálnym dielom, ktorý sa perfektne zladí so zvyškom vybavenia.

Domov podľa vašich predstáv

Našim cieľom je vám ponúknuť možnosť, ako si vytvoriť skutočne vlastný interiér, ktorý reflektuje vaše preferencie ohľadom bývania a je jedinečný, a pritom stále praktický. Drevené obklady na strop sa veľmi ľahko inštalujú a majú dlhú životnosť. Nie je teda žiadny dôvod prečo im nedať prednosť pred klasickým náterom, ktorý musíte každých pár rokov opakovať. Práca s obkladmi je ľahká a majú úplne iný efekt než obyčajné vymaľované steny.

Hodia sa prakticky do akéhokoľvek izby. Obľúbené sú najmä v obývacej izbe, hale alebo spálni, ale nemusíte sa ich báť použiť dokonca ani v kúpeľni. Ručíme za ich kvalitu a trvanlivosť. Sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov a predtým, ako sa dostanú k zákazníkovi je každý kus podrobený testom kvality, aby sme zaistili, že budete spokojný a vaše peniaze budú dobre investované. Nebojte sa opýtať, my vám radi pomôže, poradíme a navrhneme ideálne riešenie pre vaše bývanie.

Viac na www.drdlik.sk/drevene-obklady-na-stenu