Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


29. 11. 2018

Drevené štiepané obklady

Drevené štiepané obklady

Už po celé stáročia patrí k najčastejším a najobľúbenejším stavebným materiálom drevo. Slúži nielen k stavaniu domov či rekreačných a iných objektov, ale možno z neho vyrábať aj najrôznejšie predmety či bytové doplnky. Naša firma Drdlík pokračuje v krásnej tradícii stolárskeho remesla a ponúka originálne výrobky, ktorými sú najmä drevené obklady. Obloženie interiéru našimi drevenými obkladmi navodzuje príjemnú a upokojujúcu atmosféru, pocit tepla a pokoja.

Drdlik.sk- drevené obklady stien 

 

Drevené štiepané obklady

O tomto druhu obkladu interiérových stien možno bez preháňania povedať, že docielite maximálnu prirodzenosť. Štiepaný obklad je jedinečnou ozdobou stien ako v domácnosti, tak v pracovni, pretože dodá priestoru na atraktivite a komforte. Interiér obložený drevenými štiepanými obkladmi môžete pozdvihnúť na vyššiu úroveň.

 

Z čoho vyrábame štiepané obklady

Obklady tvoria doštičky, ktoré vyrábame z masívneho dreva z kolekcie WoodWall. Na týchto produktoch najlepšie vyniká nádherná štruktúra dreva. Originalita doštičiek je zaručená tým, že sú všetky opracovávané ručne. Každá doštička má inú hrúbku, šírku i dĺžku, takže kompletne obložená stena týmto štiepaným materiálom pôsobí veľmi originálne a nevšedne. Výhodou štiepaných doštičiek je tiež skutočnosť, že sa môžete sami rozhodnúť, či ich použijete vertikálne či horizontálne. Aplikácia je veľmi jednoduchá, pretože obklady sa lepia priamo na stenu.

K výrobe štiepaných drevených obkladov používame prevažne prírodný dub, ktorý upravujeme do rustikálnej podoby alebo ako staré dubové drevo. V oboch prípadoch získa váš interiér úplne inú dimenziu.

 

Ako objednať a nakúpiť

Drevené štiepané obklady, tak ako aj iné druhy drevených obkladov, vyrábame na objednávku s termínom dodania 3-7 týždňov. Zasielame ich na základe objednávky po jednotlivých kusoch, ktorých veľkosť je cca 60-80 x 50-250 x 5x20 milimetrov.

Pokud se na obkládání netroufnete sami, můžete si objednat našeho obkladače, který vám obklady nalepí na stěnu podle vašeho zadání.

 

Váš tím Drdlík.sk