Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


16. 07. 2019

Leto nepočká. Zadovážte si kvalitný záhradný nábytok ešte dnes

Leto nás priamo nabáda k tomu, aby sme si po náročnom dni oddýchli v pokoji a pohode na záhrade. Je to ideálna príležitosť, ako aspoň na chvíľu zabudnúť na starosti všedného dňa a konečne si vydýchnuť. Ale aby bola vaša záhrada skutočne miestom pokoja a pohody, je absolútne nevyhnutné vybaviť ju kvalitným dreveným záhradným nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlho a dobre.

Záhrada má byť oázou pokoja a pohody. Kde inde si vychutnať popoludňajšiu kávičku so svojimi blízkymi alebo urobiť víkendovú grilovačku? Kvalitný záhradný nábytok vám umožní premeniť tieto sny na skutočnosť. Vyberte si zo širokej ponuky rôznych sád, alebo i jednotlivých kusov, ktoré sú mimoriadne pohodlné, esteticky veľmi pekne doplnia vašu záhradu a hlavne vydržia dlho krásne a ako nové.

drevený záhradný nábytok

Záhrada je synonymom pre pohodu

Náš záhradný nábytok vyniká svojou nadčasovosťou. Dnes si ho kúpite, ale aktuálny a moderný bude aj o desať rokov. Navyše bude stále vyzerať veľmi dobre a odpočiniete si na ňom rovnako dobre ako keď ste  si ho kúpili. Najväčšie výhody nášho záhradného nábytku sú:

  • vysoká kvalita
  • veľká odolnosť
  • nadčasový dizajn

Vyberať môžete zo širokej ponuky malých, stredných a veľkých setov, ktoré budú presne zodpovedať vašim potrebám a veľkosti vašej záhrady. Nezáleží, či máte len malý dvorček alebo rozľahlú záhradu, z našej ponuky si vyberie každý. Ak vám stačí len malý stolík a dve stoličky, nie je problém. Ak ale chcete celý záhradný set, ktorý by k sebe ladil a dotváral celý charakter záhrady, sme práve my tí, ktorí vám poradia a pomôžu vybrať zostavu, z ktorej budete skutočne nadšený.

Kvalita je naše druhé meno

N aša dobrá povesť je pre nás veľmi dôležitá a maximálne si na nej zakladáme. Aj preto sa môžeme za každý z našich výrobkov osobne zaručiť. Robíme veci poriadne a poctivo a na vašej spokojnosti nám záleží zo všetkého najviac. Našich zákazníkov si ceníme a chceme, aby skutočne odchádzali s tým, že sa ich predstavy stali skutočnosťou. Preto vyrábame drevený záhradný nábytok mimoriadnej kvality a odolnosti, ktorý vám bude slúžiť veľmi dlho. Vyrábame všetko od záhradných kresiel, stolov či lehátok, cez hojdačky a lavice až po nábytok z kmeňov alebo detské sady.

S táva sa vám často, že si z ponuky nevyberiete, nič sa vám nepáči a nezodpovedá vašim predstavám? To sa vám u nás stať nemôže. Po prvé používame na výrobu rôzne druhy dreva a kombinujeme rôzne štýly, aby bol náš sortiment čo najvariabilnejší a použiteľný skutočne do každej záhrady. Navyše, dokážeme naplniť vaše predstavy presne tak, ako si určíte vy. Ak nemáme to, čo by sa vám páčilo, alebo čo by ste si predstavovali, nie je nič jednoduchšie, než nás kontaktovať a osobne sa s nami dohovoriť na vašej predstave. Vyjdeme vám maximálne v ústrety a rozhodne sa nebojíme nových výziev a nápadov. Vaše teoretické sny premeníme na realitu, ktorá vás nadchne.

  • Vyberajte zo širokej ponuky hotových sád a nábytku.
  • Nebojte se prísť s vlastnými nápadmi a požiadavkami.
  • Radi vám vyjdeme v ústrety a pomôžeme vytvoriť presne to, čo chcete.

drevený záhradný nábytok

V každom prípade sa inšpirujte našimi stránkami alebo nás priamo navštívte a my vám ukážeme všetko, čo môžeme ponúknuť. Uvidíte, že vytvárame skutočne jedinečné kúsky s dušou a charakterom, a nie len tak nejaký tuctový nábytok, ktorý zoženiete v každom druhom obchode.

Chceme byť jedineční a chceme, aby sa k nám ľudia vracali, pretože sú spokojní s našou prácou. Pracujeme s láskou a naše remeslo rozvíjame s citom k drevu a k jeho vlastnostiam. Pre každý projekt starostlivo vyberáme vhodný materiál, k čomu nám pomáhajú naše dlhoročné skúsenosti. My vašu záhradu premeníme v miesto, kde budete radi tráviť svoj voľný čas a cítiť sa skvele a uvoľnene.

Viac na www.drdlik.sk/thermowood-zahradny-nabytok