Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


04. 01. 2019

Najlacnejší drevený obklad na Slovensku

Najlacnejší drevený obklad na Slovensku

Veľa ľudí dnes znovu objavuje krásu a prednosti drevostavieb a najrôznejších bytových doplnkov z dreva. Drevo sa uplatňuje v mnohých podobách nielen v interiéri, ale aj na záhradách, kde sa z neho vytvára záhradný nábytok, rôzne záhradné stavby ako sú altány, pergoly, detské domčeky či drobné stavby na záhradné náradie a pod. Nemenší význam a efekt má drevo tiež v podobe obloženia, či už je to vo vnútri domu či v byte, alebo ako súčasť vonkajšej fasády.

 Nejlacnější drevený obklad

Výrobky firmy Drdlík

Taktiež naša firma Drdlík sa nechala inšpirovať tradíciami, ktoré uprednostňovali drevo ako dokonalý prírodný materiál. Už od nepamäti drevo človeka sprevádza, lebo je ľahko dostupné, opracovateľné a elegantné svojou štruktúrou. Preto sme sa rozhodli pokračovať v tejto tradícii a dávať všetkým našim dreveným výrobkom celé srdce. Nadviazali sme na šikovnosť drevárskych a stolárskych majstrov a ponúkame všetkým zákazníkom prvotriedne výrobky z dreva, ktoré nájdete v našom e-shope. Medzi celým radom drevených výrobkov nechýbajú ani tradičné drevené šindle a drevené štiepané obklady.

 

Najlepší a najlacnejší drevený obklad

Vyrábame jedinečné výrobky z borovice hladkej. Naše slovenské drevené obklady na stenu aj strop znesú najprísnejšie kritériá a v mnohom predstihnú aj silnú zahraničnú konkurenciu. Navyše sa jedná o najlacnejší drevený obklad v SR. Skutočne priaznivá cena začína na 489 korunách za jedno balenie, ktoré vystačí na obloženie dvoch štvorcových metrov. Tieto drevené obklady si môžete objednať v našom e-shope. Obklady z borovice hladkej majú číslo produktu DR12-01 a dodacie lehoty sú 3-7 dní podľa momentálneho záujmu.

 Drevený obklad

Prečo borovica hladká

Borovica hladká je ihličnatý strom, ktorý rastie aj v našich lesoch. Drevo je svetlo hnedé až svetlé. červenohnědé barvy a pravidelnou, jemnou texturu. Tyto vlastnosti jsou pro využití jako obkladový materiál ideální.

 Drevený obklad

Váš tím Drdlik.sk