Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


30. 07. 2019

Nudia vás biele steny? Zvoľte netradičné drevené obklady

Váš domov by mal byť miestom, kde sa cítite príjemne a spokojne. To najlepšie dosiahnete nielen tak, že u vás bude panovať príjemná a priateľská atmosféra, ale aj tým, že si váš domov dotvoríte peknými dizajnovými prvkami. Jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako si domov skrášliť, je použitie drevených obkladov na stenu. Drevo rozhodne nepatrí len na podlahu alebo na strechu. Hodí sa skvele aj ako inšpiratívny dizajnový doplnok do každej miestnosti.

Drevené obklady ponúkajú nespočetné množstvo možností, ako kreatívne pretvoriť a oživiť vaše bývanie. Drevo do neho dodá nádych prírody, pokoja a pohody a dotvorí nádherné priestory, v ktorých sa vám bude dobre žiť. V ponuke nájdete rôzne vzory dekoru, rôzne šírky panelov a zaujímavé štýly a kombinácie. Ľahko tak vytvoríte obklad presne podľa vášho gusta a štýlu vášho bývania.

drevene obklady

Kam sa hodia drevené obklady?

Odpoveď je jednoduchá. Drevené obklady sa hodí prakticky kamkoľvek. Nie je problém umiestniť drevené obklady na stenu do obývačky, čo patrí medzi najtypickejšie využitie, ale brániť sa nemusíte ani iným možnostiam.

Hodia sa aj do detskej izby, kde vytvoria príjemnú útulnú atmosféru a budú skvele zvukovo i tepelne izolovať. Práve preto sú obľúbeným doplnkom všetkých spacích častí, pretože dokážu dobre tlmiť zvuky a znižovať tak riziko rušenia televíziou, rádiom alebo hovorom.

Podobne dobrú službu vám urobia aj kdekoľvek inde. Hodia sa aj ako obklad k televízii, pretože väčšinou dobre ladia aj so zvolenou nábytkovou stenou alebo iným vybavením.

Využitie obkladov nie je nutné limitovať len na vaše domáce prostredie. Drevené obklady sa hodia aj pre firmy, kde budú zase vytvárať dojem luxusu a kreativity a úplne obyčajný priestor premenia vo veľmi zaujímavý interiér. Podobnú službu tiež splnia ako súčasť kaviarne alebo predajne. Vašej fantázii sa medze nekladú.

Môžete si všimnúť, že aj rada hotelov alebo podobných zariadení využíva drevené obklady do haly alebo ako súčasť recepcie. Je to nielen veľmi praktické, ale predovšetkým vysoko reprezentatívne. Máloktorý klient by nebol peknými drevenými obkladmi príjemne oslovený.

V neposlednom rade je tiež potrebné pripomenúť, že drevu sa nemusíte vyhýbať ani v priestoroch, ktoré sú ohrozené vlhkosťou alebo kontaktom s vodou. Medzi najmodernejšie trendy patrí práve umiestnenie drevených obkladov do kúpeľne. Voda ani para nepredstavujú závažnejší problém. Drevo je starostlivo ošetrené a vyrobené tak, aby odolalo aj týmto náročným podmienkam.

Tisíce možností

Drevené obklady sú skvelé aj v tom, že ponúkajú veľmi širokú škálu možností. Nestane sa vám, že by sme nenašli riešenie pre váš konkrétny priestor.

  • Pre menšie plochy sa hodia mozaiky, ktoré dynamicky ozvláštnia každú plochu.
  • Pre väčšie plochy potom klasická alebo XL veľkosť obkladov, ktoré uľahčia prácu.
  • Môžete si zvoliť, či chcete, aby obklady boli vo vintage štýle, kedy na prvý pohľad pôsobia opotrebovane, aj keď sú úplne nové.
  • Zvláštnu kategóriu tvoria drevené obklady zo starého dreva, kedy pomáhate s recykláciou a zároveň môžete profitovať zo zaujímavých vzorov, ktoré sa na dreve vytvorili vďaka špecifickým podmienkam..

Nechajte na seba zapôsobiť hru farieb, motívov a pocíťte jemný dotyk dreveného materiálu, ktorý váš domov či kanceláriu premení v príjemnú oázu pokoja a pohodovej atmosféry. Vyberať môžete z množstva rôznych vzoriek a my vám vždy radi poradíme, ako a čo vyberať, aby bol výsledok vždy perfektný.

Nerobte kompromisy a zvoľte:

  • Mimoriadnu kvalitu.
  • Priaznivú cenu.
  • Jedinečné prevedenie.
  • Vašu maximálnu spokojnosť.

drevene obklady

Nezáleží, či ide o priestory, v ktorých bývate, alebo uvažujete o renovácii svojho butiku. Drevené obklady sú vždy správnou voľbou pre jedinečný dizajn a nevtieravý vzhľad. Tieto výrobky sa pýšia kvalitou a prevedením, ktoré zaručujú bezchybný výsledok.

Viac na www.drdlik.sk/drevene-obklady-na-stenu