Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


01. 10. 2019

Nudné biele steny už nie sú trendy. Čo tak skúsiť drevené obklady, ktoré majú šmrnc a charakter?

Pripadá vám, že váš dom či byt nutne potrebuje oživenie? Čo tak vymaľovať steny na inú farbu? Ale to je veľa pracné a dosť možné sa to ani nepodarí. Koľkokrát už ste u susedov či známych videli fľakaté steny? Máme pre vás lepší nápad - čo táto využiť drevené obklady na stenu? Váš domov by mal byť miestom, kde sa cítite pohodovo a spokojne. Drevo rozhodne nepatria len na podlahu alebo na strechu. Hodí sa skvele aj ako inšpiratívne dizajnový doplnok do každej miestnosti. Dokáže jej dodať nádhernú útulnú atmosféru a nádych prírody a pohody.

Možno vás ani nenapadlo, že by ste využili drevené obklady, pretože sa obávate náročnej inštalácie a tiež údržby. Drevené obklady ponúka nespočetné množstvo možností, ako kreatívne pretvoriť a oživiť vaše bývanie, a to všetko s minimom starostí. Moderné drevené obklady sa predávajú vo forme panelov, ktoré sa pri inštalácii iba zasunú do seba a máte hotovo. A čo sa týka údržby, je to tiež jednoduché. Drevené panely dokážu dobre odolávať prachu, vlhkosti i mechanickému poškodeniu.

 

Drevené obklady do každej miestnosti

Kam všade sa drevené obklady hodí? Odpoveď je naporúdzi - úplne kamkoľvek. Nádherne sa vynímajú v obývacej izbe či vstupnej hale, ale nemenej zaujímavé sú aj iné možnosti. Čo tak obložiť si priestor za posteľou alebo napríklad aj priestor za kuchynskou doskou? Vlhkosti sa báť nemusíte. Predovšetkým tropické dreviny sú ideálne aj do miestností, kde panuje vlhkosť alebo sa občas nevyhnete tomu, aby drevo prišlo do kontaktu s vodou. Takéto drevené panely sú v rámci výroby starostlivo ošetrené tak, aby to nebol žiadny problém.

Drevené obklady ponúka širokú variabilitu možných riešení. Nemôže sa vám stať, že by sme nenašli riešenie aj pre vaše bývanie. Nezáleží na tom, či svoj domov ladíte do moderného štýlu, alebo preferujete skôr starobylé a vintage motívy. Drevo sa dokáže snúbiť s rôznymi farbami, materiálmi aj dizajnovými prvkami. Výber konkrétneho motívu a farby dreva závisí na vašom vkuse aj na tom, čo chcete drevenými obkladmi dosiahnuť. Niekedy môže svetlý obklad miestnosť presvetliť a dodať jej vzdušnosť, inokedy sa zase tmavšie drevo hodí k navodeniu atmosféry luxusu.

 

o Na menšie plochy je možné použiť motív mozaiky, ktorý plochu ozvláštni.

o Na väčších plochách e osvedčujú obklady vo veľkosti XL, ktorá vám uľahčí prácu pri inštalácii.

o S výberom radi poradíme a pomôžeme. Naše skúsenosti vám pomôžu dosiahnuť najlepší výsledok.

 

Nádych prírody

Drevo dodáva vášmu bývaniu nádych prírody, pokoja a pohody a dotvorí nádherné priestory, v ktorých sa vám bude dobre žiť. Pomáha relaxovať a navodzuje príjemnú atmosféru. Veľmi dobre tiež zvukovo izoluje, takže sa hodí aj tam, kde vás často trápi hluk z vedľajších miestností alebo zvonku. V zime zasa oceníte jeho tepelné izolačné vlastnosti, ktoré vám pomôžu šetriť za kúrenie a v miestnosti udržovať príjemné teplo, aj keď práve radiátory nejdú naplno.

Nemusíte robiť žiadne kompromisy. Drevený obklad, ktoré nájdete v našom výbere, je vyrábaný v mimoriadnej kvalite s dôrazom na precíznosť, odolnosť a dlhú životnosť.

o Mimoriadnu kvalitu.

o Priaznivou cenu.

o Jedinečné prevedenie.

o Vašu maximálnu spokojnosť.

 

Ak chcete rekonštruovať vaše bývanie, je dobré zamyslieť sa nad tým, či nie sú biele steny už predsa len trochu prekonané. Vykročte za hranice vašich bežných predstáv a skúste si len na moment predstaviť, ako by práve drevené obklady mohli premeniť vaše bývanie na nepoznanie. Drevené obklady sú vždy správnou voľbou pre jedinečný dizajn a nevtieravý vzhľad. Tieto výrobky sa pýši kvalitou a prevedením, ktoré zaručuje bezchybný výsledok. Dajte drevu šancu a nechajte ho premeniť vaše bývanie na oázu pokoja a pohody.

 

https://www.drdlik.sk/drevene-obklady-na-stenu