Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


24. 09. 2019

Ozvláštnite vaša obývačka dreveným lustrom.

Bývanie nie je len o priestore, ale aj o tom, čím tento priestor vyplníte. Rad ľudí ihneď pomyslí na základné kusy nábytku alebo na výmaľbu stien, ale veľkú úlohu hrajú aj drobnejšie doplnky, ktoré vo výsledku rozhodujú o tom, či bude vaše bývanie len obyčajné a tuctové, alebo bude mať štýl a šam. Už dávno neplatí, že interiéry mali byť predovšetkým praktické a využiteľné. Dnes je dôležitý aj ich dizajn a originalita a väčšina ľudí sa usiluje o tom, aby ich domov bol odrazom ich osobnosti.

 

Doplnky dodajú bývania dušu

Správny výber doplnkov toho dokáže ľahko docieliť - a prím v tomto smere zohrávajú najmä lustre. Tie nášmu domovu dodávajú svetlo a rozhodujú o tom, ako bude váš pokoj na prvý pohľad pôsobiť, keď niekto vojde do miestnosti. V poslednej dobe získavajú na popularite doplnky z dreva, a nemenej to platí aj u lustrov. Kvalitné lustre z dreva dodajú vášmu bývaniu štýl a charakter.

Drevený luster dokáže úplne premeniť váš interiér. Dodá mu príjemnú atmosféru, a navyše je úplne praktický, odolný a kvalitný. Tieto drevené lustre z masívu sú nadčasové a dodávajú interiéru nádych prírody. Skvele vynikne v kombinácii s inými drevenými doplnkami, ale aj ako samostatný drevený motív v inak modernom izbe. Bez ťažkostí ho možno skĺbiť aj s inými populárnymi materiálmi ako je sklo alebo kov.

 

Svetlo do vášho života

Drevo a svetlo vytvára jedinečné duo, ktoré sa výborne dopĺňa. Môžete si vyberať zo širokej palety vyhotovení a motívov dreva. Nie je teda zložité zladiť drevený luster aj s ďalšími vašimi interiérovými doplnkami. Ľahko zvolíte aj vhodnú veľkosť a tvar tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Drevené lustre sa vyrába špeciálnou technológiou a vďaka tomu je možné vytvoriť veľmi zaujímavé tvary lustrov, ktoré pôsobia jedinečne a nevšedne. Aj vďaka tomu luster vytvára zaujímavú hru svetla a tieňov.

Aké sú najväčšie výhody drevených lustrov z masívu?

o Vyrábame je 100% z dreva, a jedná sa teda aj o ekologickú variantu.

o Vyberať môžete zo širokej ponuky farebného i štýlového prevedenia.

o Vynikajú jednoduchým a nadčasovým dizajnom.

o Ľahko je nainštalujete a budú vám slúžiť veľmi dlho a dobre.

 

Drevené lustre z masívu obdržíte v jednoduchej zásuvné sade. Luster zostavíte veľmi jednoducho podľa priloženého návodu, a to nemusíte byť ani nijako zručný remeselník. Je to jednoduché a intuitívne. Povrch dreva je hladký a uľahčuje teda aj budúcu údržbu a odstraňovanie prachu. Výroba je kombináciou tradičnej výroby a moderného výrobného procesu, čo garantuje mimoriadnu kvalitu a výdrž.

Každý luster je originál. Pri výrobe sa postupuje veľmi starostlivo a obozretne s dôrazom na čo možno najkvalitnejšie výsledok, ktorý bude zárukou vašej zákazníckej spokojnosti. Vďaka svojej špeciálnej konštrukčnej technike vydáva svetlo rovnomerne a vo všetkých smeroch. Závesný kábel je vhodný najmä pre jednu žiarovku s typom objímky E27 s max. Výkonom 60 W alebo ju možno nahradiť úsporným zdrojom alebo LED žiarovkou. Závesný kábel môžete nastaviť v ľubovoľnej dĺžke podľa vašich potrieb a preferencií.

 

Doprajte si trochu luxusu

Mnoho ľudí sa domnieva, že drevený luster je luxusom, ktorý si nemôžu dovoliť. To je však omyl. Je to síce možno väčšie investície, než koľko by ste minuli za obyčajný plastový alebo kovový luster, ale mnohonásobne sa vám vráti. Už len treba vďaka tomu, že ho môžete využiť aj vtedy, keď vymeníte iné doplnky, vymaľujte na inú farbu alebo kúpite nový koberec. Drevený luster je mimoriadne variabilný a rozhodne ho nebudete musieť za niekoľko málo rokov meniť. Vydrží tak dlho, ako len si budete priať. A to všetko pri minimálnej údržbe. Nechajte sa uchvátiť krásou dreva a svetla a buďte originálne. Každá návšteva vám bude váš vkus závidieť.