Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


14. 12. 2018

Patríte medzi bytových dizajnérov? Objavte čaro drevených obkladov.

Patríte medzi bytových dizajnérov? Objavte čaro drevených obkladov

 

Rekonštrukcia domov, bytov či kancelárií - tu všade sa uplatní bytový dizajnér. Náplňou jeho práce je navrhnúť a vytvoriť útulné a príjemné prostredie, v ktorom sa bude každý cítiť dobre. Používa k tomu rôzne prostriedky a rôzne druhy materiálov. Jedným z materiálov, ktorý dokáže navodiť príjemnú atmosféru, je drevo.

 

Drdlik.sk- stepwood drevený obklad stiepaný dub

 

Drevo a jeho výhody

Drevo je materiál, ktorý poskytuje celý rad výhod. Okrem toho je takmer prachovo neutrálny. Hojne sa využíva a to nielen v stavebníctve, ale aj v oblasti bytovej architektúry. Tu sa uplatní predovšetkým ako obkladový materiál, ktorý ponúka celý rad výhod. Predovšetkým je to z estetického hľadiska. Svojím vzhľadom, ale aj nezameniteľnou vôňou, vnáša drevo do interiéru pohodu a kľud, pôsobí mäkko a štýlovo a hodí sa takmer do každej miestnosti.

Ďalšie výhody sú skôr praktické. Patria medzi ne vlastnosti tepelné, izolačné a protihlukové.

Spolupracujte s námi

Hľadáme k spolupráci a ďalšej propagácii našich drevených obkladov dizajnérov, ktorí ocenia a predovšetkým využijú našu ponuku drevených obkladov.

Firma Drdlík ponúka hneď celý rad drevených obkladov. V ponuke nájdete obklady štiepané, ktoré zvýrazňujú prírodný vzhľad dreva. V súčasnej dobe si nachádzajú obľubu moderné obklady 3D vzhľadu.

Ak ste milovníci nevšedného štýlu, určite vás osloví naša ponuka obkladov z vetiev. Môžete si tak vytvoriť obklad vyskladaný z guľatiny či klátikov. Nádherný vzhľad letokruhov vytvára originálny interiér, ktorý navyše ešte podčiarkne rôznorodosť jednotlivých obkladov, ktoré tak vytvárajú súhru rôznych odtieňov. Drevo na obklady je starostlivo narezané a vysušené.

Ak ste vyznávači vintage štýlu, aj vy si u nás vyberiete. Ponúkame obklady vo vintage štýle nielen vo farbe prírodnej, ale aj v rôznych farebných variáciách.

 

Drdlik.sk- Vintage drevený obklad WODEWA

 

Naše obklady ponúkajú rýchlu a jednoduchú inštaláciu, dlhú životnosť a v neposlednom rade aj veľmi jednoduchú údržbu.

 

Váš tím Drdlik.sk