Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.


14. 12. 2018

Patríte medzi bytových dizajnérov? Objavte čaro drevených obkladov.

Patríte medzi bytových dizajnérov? Objavte čaro drevených obkladov

 

Rekonštrukcia domov, bytov či kancelárií - tu všade sa uplatní bytový dizajnér. Náplňou jeho práce je navrhnúť a vytvoriť útulné a príjemné prostredie, v ktorom sa bude každý cítiť dobre. Používa k tomu rôzne prostriedky a rôzne druhy materiálov. Jedným z materiálov, ktorý dokáže navodiť príjemnú atmosféru, je drevo.

 

Drdlik.sk- stepwood drevený obklad stiepaný dub

 

Drevo a jeho výhody

Drevo je materiál, ktorý poskytuje celý rad výhod. Okrem toho je takmer prachovo neutrálny. Hojne sa využíva a to nielen v stavebníctve, ale aj v oblasti bytovej architektúry. Tu sa uplatní predovšetkým ako obkladový materiál, ktorý ponúka celý rad výhod. Predovšetkým je to z estetického hľadiska. Svojím vzhľadom, ale aj nezameniteľnou vôňou, vnáša drevo do interiéru pohodu a kľud, pôsobí mäkko a štýlovo a hodí sa takmer do každej miestnosti.

Ďalšie výhody sú skôr praktické. Patria medzi ne vlastnosti tepelné, izolačné a protihlukové.

Spolupracujte s námi

Hľadáme k spolupráci a ďalšej propagácii našich drevených obkladov dizajnérov, ktorí ocenia a predovšetkým využijú našu ponuku drevených obkladov.

Firma Drdlík ponúka hneď celý rad drevených obkladov. V ponuke nájdete obklady štiepané, ktoré zvýrazňujú prírodný vzhľad dreva. V súčasnej dobe si nachádzajú obľubu moderné obklady 3D vzhľadu.

Ak ste milovníci nevšedného štýlu, určite vás osloví naša ponuka obkladov z vetiev. Môžete si tak vytvoriť obklad vyskladaný z guľatiny či klátikov. Nádherný vzhľad letokruhov vytvára originálny interiér, ktorý navyše ešte podčiarkne rôznorodosť jednotlivých obkladov, ktoré tak vytvárajú súhru rôznych odtieňov. Drevo na obklady je starostlivo narezané a vysušené.

Ak ste vyznávači vintage štýlu, aj vy si u nás vyberiete. Ponúkame obklady vo vintage štýle nielen vo farbe prírodnej, ale aj v rôznych farebných variáciách.

 

Drdlik.sk- Vintage drevený obklad WODEWA

 

Naše obklady ponúkajú rýchlu a jednoduchú inštaláciu, dlhú životnosť a v neposlednom rade aj veľmi jednoduchú údržbu.

 

Váš tím Drdlik.sk