Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


23. 06. 2020

Plastový šindeľ EUREKO DDS II - dajte mu šancu

Výhody plastového šindle ani zďaleka nekončí pri životnosti a bezúdržbovosti. Dôležité je napríklad aj to, že plastový šindeľ je veľmi ohľaduplný k životnému prostrediu. Materiál použitý na výrobu jednotlivých šablón je z recyklovaného plastu, ktorý je zušľachtený plnivami a farbivami a výsledkom je mimoriadne kvalitný materiál, ktorý navyše úplne rešpektuje požiadavky na ekologický a udržateľný prístup.

Z ďalších pozitív je nutné spomenúť:

o Má dvojitú vodnú drážku.

o Svojím vzhľadom veľmi verne kopíruje tradičné drevený šindeľ, takže pôsobí aj mimoriadne esteticky a na prvý pohľad nespoznáte rozdiel.

o Ľahko sa inštaluje. Zvládnete to aj sami na základe nášho dôkladného manuálu prípadne vám s montážou radi pomôžeme.

o Odoláva skvele UV žiareniu aj klimatickým vplyvom.

o Svoje vlastnosti si zachováva nemenné po dlhú dobu.

To všetko krytina EUREKO ponúka. Aj vďaka tomu prejdete rekonštrukciou strechy bez zádrheľov a ťažkostí. U nás nájdete všetko, čo potrebujete, na jednom mieste. Sortiment EUREKO nezahŕňa iba základné šablónu, ale nájdete tu aj hrebenáče, úžľabia a nárožia aj ďalšie nevyhnutné doplnky pre úspešné dokončenie prác na streche. Nemusíte behať po rôznych obchodných domoch a zháňať ďalšie a ďalšie súčiastky a komponenty. Navyše všetko je za priaznivú cenu, ktorú si môžete dovoliť aj vy. Plastový šindeľ bude vždy tým najlepším riešením pre každého, kde nemá príliš času a nemôže o strešnú krytinu ďalej starať. Táto krytina je pripravená plniť si svoju úlohu od okamihu položenia po dobu ďalších 70 rokov úplne bez nutnosti vášho zásahu. Zostane dlho krásna a kvalitné a zachová si svoje vlastnosti po dlhé desaťročia.

https://www.drdlik.sk/plastova-krytina-eureko