Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


21. 04. 2020

Premeňte svoje bývanie v dokonalej miesto

Vaše bývanie si predsa zaslúži byť skutočne originálny a odrážať váš cit pre štýl a dizajn. Vintage motívy sa ľahko kombinujú aj s inými typmi doplnkov a nemusíte sa teda obmedzovať iba na jeden výrazný prvok vášho bývania. Obkladové panely na stenu možno použiť v rôznych častiach domu či bytu. Záleží len na vašej fantázii. Najčastejšie sa však umiestňujú do väčšej miestností, ktoré opticky zútulnia a zjednotí a dodajú im pekný prírodné nádych. Hodí sa teda ideálne napríklad do obývacích izieb, vstupných hál alebo i spální. Samy o sebe vytvára veľmi pekný doplnok, ktorý na prvý pohľad púta pozornosť, ale nepôsobí nijako prepchato.


o Drevené obklady sú univerzálne použiteľné, môžete ich inštalovať horizontálne aj vertikálne.
o Dodávajú bývanie štýl a charakter.
o Sú dostupné pre každého a padnú do každého interiéru.


Dajte obkladom šancu. Uvidíte, že to bude jeden z najlepších krokov, ktoré ste urobili. Každá vaša návšteva bude obdivne hodnotiť váš vkus a štýl a vy si budete môcť každý deň užívať príjemnú atmosféru, ktorú drevené obloženie vytvára.

https://www.drdlik.sk/drdlik-wodewa-vintage