Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


20. 08. 2019

Premeňte váš interiér! S drevenými obkladmi to ide ľavou zadnou

Len ťažko by ste hľadali iný materiál, ktorý dokáže navodiť tak príjemný pocit útulnosti a pohody, ako je práve drevo. Je to čisto prírodný materiál, ktorý sa v stavebníctve a interiérovom dizajne využíva prakticky odjakživa. A aj keď má dnes silnú konkurenciu v podobe mnohých iných materiálov, stále si drží svoje popredné miesto na rebríčku obľúbenosti. Vyžaruje totiž mimoriadne pozitívnu energiu, ktorá je čerpaná priamo z prírody. A práve preto sú drevené obkladové panely tou najlepšou voľbou aj do vášho interiéru. Vytvorí jedinečný dojem, ktorý prepája prirodzenú krásu dreva a zaujímavý originálny dizajn.

stepwood

Interiér so životom a charakterom

Ak chcete vaše bývanie premeniť a dodať mu originálny a skvelý vzhľad, potom sa vhodné práve drevené obklady. Tie začínajú byť čoraz obľúbenejšie, pretože sa ľahko inštalujú, a pritom vytvoria mimoriadne zaujímavý prvok, ktorý len tak niekde neuvidíte. Obkladové panely na stenu Stepwood sú obľúbenou voľbou všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy a ide im o kvalitu a maximálny efekt.

stepwood

O d ostatných drevených obkladov sa Stepwood líši predovšetkým tým, že sa jedná o panely čiže dosky, na ktorých sú obklady nalepené. Systém montáže je potom veľmi podobný ako trebárs u plávajúcich podláh. Každý panel má na boku drážku, ktorá slúži na jednoduchú montáž, ktorú väčšinou zvládnete aj úplne sami s pomocou nášho návodu. Drevené panely sú vyrobené z lamiel rôznej hrúbky a šírky, čo umožňuje dosiahnuť vysoko plastického motívu. Váš interiér sa tak premení doslova na nepoznanie. A to veľmi jednoducho, rýchlo a za príjemnú cenu.

Aké sú ďalšie prednosti drevených obkladov?

  • Drevo má príjemný a pozitívny vplyv na zdravie.
  • Miestnosť akoby dýcha, pekne vonia drevom a má upokojujúci vplyv na oči.
  • Bývanie pôsobí luxusným dojmom a má charakter a punc jedinečnosti.

Kde obklady využijete?

Obklady z dreva sú vhodné nielen do domácich interiérov, ale aj do komerčných priestorov, reštaurácií, barov, klubov a ďalších. Domov pretvoria v jedinečné a útulné miesto, kancelárií dodajú na zaujímavosti a štýle a predajné priestory premenia v originálne a inšpiratívne miesto. Nemusíte sa báť, že by váš interiér nebol pre Stepwood vhodný, tieto obklady sú veľmi variabilné a ponúkajú sa v rade rôznych prevedení a dekorov. Môžete voliť napríklad z duba, buka, orecha alebo smreku. Opracovanie drevín sa líši v závislosti od druhu dreva. Dub sa napríklad upravuje brúsením, kefovaním alebo vápnením a podobné úpravy sa požívajú aj u ostatných drevín.

Montáž je vonkoncom jednoduchá. Vykonáva sa s ohľadom na konkrétny podklad a možnosti. Možno ich upevniť ako na stenu, strop alebo aj na iné plochy. Nezávisí na type podkladu, väčšinou nie je problém upevniť drevené obklady Stepwood kamkoľvek. Ak si náhodou nebudete vedieť s montážou rady, je možné nechať si obklady nainštalovať od odborníkov a užiť si až výsledok bez práce a starostí.

Stepwood je zjednotením prirodzenosti a dizajnu. Obľúbili si ho architekti, dizajnéri aj kreatívni remeselníci, ktorí radi pracujú s inšpiratívnymi prvkami. Tieto obklady upútajú pozornosť v akomkoľvek interiéri.

  • Štandardná veľkosť panelov je 1250x219 mm.
  • V ponuke je moderné aj rustikálne prevedenie.
  • Rad drevín ponúkame skladom, a vy tak môžete začať pracovať a premeniť svoj interiér ľahko a rýchlo.

 

Stepwood sa vyrába výhradne z vysoko kvalitného materiálu a pomaly sušeného dreva. Obkladové panely je možné inštalovať vodorovne aj zvisle, a tým sa zvyšuje možnosť ich kreatívne využiť a vytvoriť z nich malé umelecké dielo. V jednom balení nejdete 5 panelov, ľahko si teda zistíte, koľko balenie budete potrebovať. Nič vám neostane nazvyš a vy využijete svoje peniaze, čas a úsilie na maximum. Budete z výsledku nadšený!

Viac na www.drdlik.sk/drdlik-stepwood-obkladove-panely