Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.


20. 08. 2019

Premeňte váš interiér! S drevenými obkladmi to ide ľavou zadnou

Len ťažko by ste hľadali iný materiál, ktorý dokáže navodiť tak príjemný pocit útulnosti a pohody, ako je práve drevo. Je to čisto prírodný materiál, ktorý sa v stavebníctve a interiérovom dizajne využíva prakticky odjakživa. A aj keď má dnes silnú konkurenciu v podobe mnohých iných materiálov, stále si drží svoje popredné miesto na rebríčku obľúbenosti. Vyžaruje totiž mimoriadne pozitívnu energiu, ktorá je čerpaná priamo z prírody. A práve preto sú drevené obkladové panely tou najlepšou voľbou aj do vášho interiéru. Vytvorí jedinečný dojem, ktorý prepája prirodzenú krásu dreva a zaujímavý originálny dizajn.

stepwood

Interiér so životom a charakterom

Ak chcete vaše bývanie premeniť a dodať mu originálny a skvelý vzhľad, potom sa vhodné práve drevené obklady. Tie začínajú byť čoraz obľúbenejšie, pretože sa ľahko inštalujú, a pritom vytvoria mimoriadne zaujímavý prvok, ktorý len tak niekde neuvidíte. Obkladové panely na stenu Stepwood sú obľúbenou voľbou všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy a ide im o kvalitu a maximálny efekt.

stepwood

O d ostatných drevených obkladov sa Stepwood líši predovšetkým tým, že sa jedná o panely čiže dosky, na ktorých sú obklady nalepené. Systém montáže je potom veľmi podobný ako trebárs u plávajúcich podláh. Každý panel má na boku drážku, ktorá slúži na jednoduchú montáž, ktorú väčšinou zvládnete aj úplne sami s pomocou nášho návodu. Drevené panely sú vyrobené z lamiel rôznej hrúbky a šírky, čo umožňuje dosiahnuť vysoko plastického motívu. Váš interiér sa tak premení doslova na nepoznanie. A to veľmi jednoducho, rýchlo a za príjemnú cenu.

Aké sú ďalšie prednosti drevených obkladov?

  • Drevo má príjemný a pozitívny vplyv na zdravie.
  • Miestnosť akoby dýcha, pekne vonia drevom a má upokojujúci vplyv na oči.
  • Bývanie pôsobí luxusným dojmom a má charakter a punc jedinečnosti.

Kde obklady využijete?

Obklady z dreva sú vhodné nielen do domácich interiérov, ale aj do komerčných priestorov, reštaurácií, barov, klubov a ďalších. Domov pretvoria v jedinečné a útulné miesto, kancelárií dodajú na zaujímavosti a štýle a predajné priestory premenia v originálne a inšpiratívne miesto. Nemusíte sa báť, že by váš interiér nebol pre Stepwood vhodný, tieto obklady sú veľmi variabilné a ponúkajú sa v rade rôznych prevedení a dekorov. Môžete voliť napríklad z duba, buka, orecha alebo smreku. Opracovanie drevín sa líši v závislosti od druhu dreva. Dub sa napríklad upravuje brúsením, kefovaním alebo vápnením a podobné úpravy sa požívajú aj u ostatných drevín.

Montáž je vonkoncom jednoduchá. Vykonáva sa s ohľadom na konkrétny podklad a možnosti. Možno ich upevniť ako na stenu, strop alebo aj na iné plochy. Nezávisí na type podkladu, väčšinou nie je problém upevniť drevené obklady Stepwood kamkoľvek. Ak si náhodou nebudete vedieť s montážou rady, je možné nechať si obklady nainštalovať od odborníkov a užiť si až výsledok bez práce a starostí.

Stepwood je zjednotením prirodzenosti a dizajnu. Obľúbili si ho architekti, dizajnéri aj kreatívni remeselníci, ktorí radi pracujú s inšpiratívnymi prvkami. Tieto obklady upútajú pozornosť v akomkoľvek interiéri.

  • Štandardná veľkosť panelov je 1250x219 mm.
  • V ponuke je moderné aj rustikálne prevedenie.
  • Rad drevín ponúkame skladom, a vy tak môžete začať pracovať a premeniť svoj interiér ľahko a rýchlo.

 

Stepwood sa vyrába výhradne z vysoko kvalitného materiálu a pomaly sušeného dreva. Obkladové panely je možné inštalovať vodorovne aj zvisle, a tým sa zvyšuje možnosť ich kreatívne využiť a vytvoriť z nich malé umelecké dielo. V jednom balení nejdete 5 panelov, ľahko si teda zistíte, koľko balenie budete potrebovať. Nič vám neostane nazvyš a vy využijete svoje peniaze, čas a úsilie na maximum. Budete z výsledku nadšený!

Viac na www.drdlik.sk/drdlik-stepwood-obkladove-panely