Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


10. 09. 2019

S údržbou si hlavu lámať nemusíte. Plastový šindeľ žiadnu nepotrebuje

Rekonštrukcia strechy si vyžaduje starostlivú prípravu a premyslenie každého kroku. Jedná sa o náročnú a finančne nákladnú investíciu, ktorá bude navyše ovplyvňovať kvalitu vášho bývania po ďalších niekoľko desiatok rokov. Nie je teda dobré nič uponáhľať a je nesmierne dôležité zvážiť všetky pre a proti jednotlivých možností a riešení. Súčasný trh so stavebninami je veľmi široký a vy môžete vyberať z mnohých možností, akú krytinu zvoliť a ako postupovať. V neposlednom rade je nutné zvážiť aj to, ako bude treba o krytinu starať v budúcnosti a aké nároky na váš čas aj úsilie to pre vás bude znamenať. To je možno ešte ďaleko dôležitejšie než to, ako rýchlo celá rekonštrukcia prebehne.

plastovy sindel

Myslite na náklady v budúcnosti
Medzi stále veľmi populárne riešenie patrí tradičný pálená krytina, ale často sa využíva aj betón alebo tradičné drevený šindeľ. Lenže u týchto krytín nastáva veľká otázka, ako veľmi je treba o krytinu naďalej starať, aby si zachovala svoje vlastnosti a skutočne dlho slúžila. Drevený šindeľ má bezpochyby rad pozitív, ale vyžaduje pomerne náročnú starostlivosť. Minimálne každé tri roky je nutné vykonávať ochranný náter, ktorý drevo bude chrániť pred vplyvom počasia, lišajníkov a machov. To samozrejme vyžaduje nielen veľkú časovú investíciu, ale predovšetkým aj nutnosť na to neustále pamätať, zakúpiť si vhodné vybavenie a trochu sa orientovať v tom, ako sa takéto ošetrenie má vykonávať. Je teda nevyhnutné počítať, že vaše investície do strechy zďaleka nekončí položením strešnej krytiny. A to neuvažujeme aj to, že drevo môže byť pri zlej pokládke alebo nevodnom ošetrenie náchylnejšie k poškodeniu, a existuje teda riziko, že bude potrebné niektoré kusy vymeniť alebo strechu znovu rekonštruovať.

Plastový šindeľ je úplne bezúdržbový
Plastová strešná krytina EUREKO sa vyrába do roku 2000. Typicky sa využíva k rekonštrukcii či novej výstavbe strechy, ale tu jej využiť zďaleka nekončí. Oproti iným materiálom má nespornú výhodu v tom, že je o dosť ľahší a ľahšie sa s ňou teda pracuje. To sa však nijako neprejaví na odolnosti a húževnatosti strešnej krytiny. V skutočnosti plastový šindeľ veľmi dobre odoláva prešliapnutia aj vplyvom počasia alebo mechanickému poškodeniu. Aj vďaka tomu si môžeme dovoliť poskytovať na túto strešnú krytinu dlhú záruku. Sme si absolútne istí, že EUREKO obstojí voči všetkým vašim požiadavkám.
o Táto strešná krytina je úplne bezúdržbová. Krytinu raz položíte a tým vaša práca a starosti končia.
o Nie sú nutné žiadne nátery, žiadne ďalšie úpravy.
o Odolá aj extrémnym klimatickým podmienkam bez rizika poškodenia alebo zníženie účinnosti.
o Záruka sa poskytuje na dobu 30 rokov, ale životnosť krytiny môže byť až 70 rokov.

dds ii

Plastový šindeľ EUREKO výborne odoláva aj rastu lišajníkov a machov. Strechu nemusíte pravidelne kontrolovať, o všetko je postarané už od momentu, kedy je strešná krytina položená. Ak je strešná krytina kvalitne položená, nie je dôvod obávať sa, že by neplnila presne to, čo od nej očakávate.
Výrobe plastových šindľov sa firma Drdlík venuje už veľmi dlho. Aj preto môže ponúknuť skvelý servis aj poradenskú službu a bude vaším najlepším partnerom pri rekonštrukcii strechy alebo riešenie iných stavebných úprav. V prípade akýchkoľvek neistôt alebo pochybností sa neváhajte na nás obrátiť a my vám pomôžeme vybrať tú najvhodnejšiu variantu pre vašu strechu.

Riešenie pre každého
Ak hľadáte jednorazové riešenie, ktoré vás už nebude stáť žiadne nervy ani ťažkosti, potom nie je lepšia voľba ako plastový šindeľ EUREKO. Oproti iným krytinám nevyžaduje žiadnu údržbu, a pritom spĺňa všetky očakávania, ktoré môžete od strešnej krytiny mať. Vzhľad aj funkčnosť krytiny je úplne porovnateľná s inými strešnými krytinami a mnohé z nich jednoznačne predčí. Nové technológie umožňujú pracovať s materiálmi, ktoré plnia izolačnú funkciu lepšie ako materiály, ktoré sa používali predtým. Je to jednoducho ideálna voľba pre každého, kto chce voliť kvalitu a nechce sa uspokojiť s polovičným riešením. Nemusíte robiť kompromisy v ničom.