Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


22. 10. 2019

Ukážka zlé pokládky plastové krytiny EUREKO

Rozhodli ste sa pre novú strechu. Zo všetkých ponúkaných možností ste vybrali strešnú krytinu EUREKO, čím vám gratulujeme v dobrej voľbe. Lenže tu vaša práca ešte nekončí. Jednou z mnohých výhod tejto strešnej krytiny je aj to, že si ju môžete položiť na strechu svojpomocne.
Pokládka nie je zložitá, ale dopadne dobre len za predpokladu, že sa budete starostlivo držať priloženého montážneho návodu a dodržiavať všetky uvedené odporúčania. Len tak možno zaručiť, že plastový šindeľ bude skutočne funkčný a bude schopná odolávať všetkému pôsobenia prírodných podmienok tak, ako sľubuje.


Práca chvatná, málo platná
Skôr ako sa pustíte do práce, naozaj starostlivo si preštudujte celý návod. Uistite sa, že máte všetko potrebné náčinie, že máte dostatočné množstvo šablón EUREKO DDS II a je tiež postarané o vašu bezpečnosť. Jedná sa o výškovú prácu, pri ktorej je nutné mať istenie a pracovať opatrne, aby nedošlo k zraneniu.
Častou chybou je to, že nemáte čas a chcete mať hotovo, čo najskôr. Lenže pokladanie šablón vyžaduje precíznosť a nemožno sa domnievať, že všetko na prvý pokus zapadne do seba ako dieliky puzzle. Na prácu si vyhraďte dostatok času, aby ste nepracovali pod tlakom a stresom.
• Dbajte na bezpečnosť.
• Neignorujte návod.
• Postupuje pomaly.


Aby dobre slúžila
EUREKO je skladaná krytina, a preto je nutné vždy použitý poistnú hydroizolačnú fóliu. Rad ľudí potom urobí prvý zásadnú chybu pri pokladaní fólie, kedy podcenia nutnosť starostlivého prelepenie presahov a montáž v úžľabí. Už táto prvá chyba môže byť tým, čo vám v budúcnosti spôsobí ťažkosti.
Montáž šindle sa vždy vykonáva zhora dole s pokládkou zľava doprava. Šablóna sa pribíja dvoma klincami, ktoré však nedoťahujeme úplne. Dbať treba aj na vytvorenie dilatačnej medzery v odvodňovacej drážke, aby krytina správne fungovala aj pri meniacich sa teplotách.
Najkritickejšie pasáž pokládky je úžľabia a nárožia. Aby sa všetko dobre podarilo, vždy šablóny najskôr pokladajte "na skúšku" bez klincov a až potom, čo ste s výsledkom úplne spokojní, je napevno pribite.

https://www.drdlik.sk/plastova-krytina-eureko