Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


19. 05. 2020

Vyberte si plastovú krytinu EUREKO, nebudete ľutovať

Každá renovácie bývanie si žiada starostlivú prípravu - zistiť, aký materiál bude najvhodnejší, aký postup zvoliť a tiež stanoviť váš rozpočet. To všetko si žiada veľké úsilie z vašej strany, a je preto pochopiteľné, že chcete, aby všetko klaplo na prvýkrát a aby nebolo nutné za pár rokov riešiť podobný problém znova. V súčasnom širokom sortimente rôznych firiem nie je ľahké sa zorientovať. Navyše každá varianta má svoje pre a proti, a výber vhodného riešenia sa tak ešte viac komplikuje. Medzi rôznymi variantmi však jednoznačne vyniká plastový šindeľ EUREKO a hneď vám tiež prezradíme prečo. Nezáleží, o aký typ strechy sa jedná, plastová krytina je nesmierne variabilné a využijete ju takmer pre akýkoľvek projekt.

Jedná sa o plastovú strešnú krytinu, ktorá sa vyrába už od roku 2000 a za tú dobu si stihla nazbierať širokú zákaznícku základňu, ktorá si ju nemôže vynachváliť. Za necelých dvadsať rokov na trhu sme tiež zvládli vychytať všetky "muchy" a priviedli túto strešnú krytinu k dokonalosti. Jej obľuba stále rastie, a aj pre vašu zamýšľanú stavbu či rekonštrukciu je to ideálne riešenie, s ktorým budete nadmieru spokojní.

Materiál budúcnosti

Plastový šindeľ vznikol na podklade šindle dreveného a vychádza z neho svojím tvarom i konštrukciou. Použitý materiál je však samozrejme veľmi odlišný. Namiesto dreva, ktoré je síce skutočne kvalitné a odolné, ale vyžaduje dôslednú starostlivosť, je plast úplne bezúdržbový a svoje skvelé vlastnosti si zachováva po veľmi dlhú dobu. Na tieto výrobky sa poskytuje záruka na dobu 30 rokov, ale skutočná životnosť sa uvádza 50-70 rokov. Drdlíkův plastový šindeľ teda prežije aj niekoľko generácií, a to bez nutnosti investovať do neho akékoľvek ďalšie úsilie alebo peniaze.

V porovnaní s inými krytinami ako sú vláknocementové, betónové alebo pálené krytiny, vyniká veľkou húževnatosťou. To znamená, že výborne odoláva bežnému poškodeniu v podobe prešliapnutia či vplyvom počasia. Má úplne nulovú nasiakavosť, čím veľmi dobre eliminuje vznik machov, húb a lišajníkov. Len máloktorý iný materiál sa môže pochváliť porovnateľnými vlastnosťami.

 

https://www.drdlik.sk/plastova-krytina-eureko