Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

KONTAKTY

Martin Drdlík
Hamry 72,
539 01, Hlinsko
tel: +420 608 87 28 27
info@drdlik.sk
Po - Pia od 8.00 do 17.00

27. 08. 2019

Zabudnite na opozerané lustre. Zvoľte tie z brezovej preglejky

Doprajte svojmu bývanie šmrnc a originalitu. Nenakupujte nábytok a doplnky, ktoré vidíte aj u svojich susedov a známych. Doprajte si také kúsky, ktoré sú unikátne, zaujímavé, a predovšetkým nádherne doplnia každý interiér. Presne také sú aj lustre z brezovej preglejky, ktoré vynikajú nápaditosťou dizajnu aj vysokou funkčnosťou a kvalitou.

dreveny luster

Lustre s charakterom

T ieto drevené lustre vynikajú mimoriadnou nápaditosťou a nevšednosťou, ktorá dodá vášmu interiéru presne to, čo mu chýbalo - iskru a štýl. Napriek tomu že sú veľmi originálne, rozhodne nepôsobia rušivo a doplnia veľmi príjemne každý jednoduchý interiér. Drevené lustre vyrábame z brezovej preglejky, čo ich predurčuje k tomu, že majú svetlohnedú farbu, a vďaka tomu tiež nádherne vyzerajú, keď sú rozsvietené.

dreveny luster

Brezové drevo je poddajné a pekne sa s ním pracuje, preto sme schopní vyrobiť veľké množstvo rôznych veľkostí a tvarov lustrov tak, aby sme vyhoveli dopytu a vašim konkrétnym predstavám. Brezové drevo sa bez problémov spája aj s ďalšími materiálmi vo vašej domácnosti. Ľahko sa ladí k iným typov dreva, ale pekne pôsobí aj v kombinácii s modernými materiálmi ako je kov či plast.

  • Hodia sa do každej izby.
  • Jednoducho sa zavesia a sú veľmi ľahké.
  • Prinášajú do vášho interiéru neopozeraný dizajn a zaujímavý doplnok.

S týmito lustrami jednoducho nemôžete šliapnuť vedľa. Môžu dobre poslúžiť aj ako darček do novej domácnosti alebo k svadbe. Len málokto by proti takýmto lustrom namietal, a navyše sa jedná o skutočne kvalitný a jedinečný výrobok, ktorý nekúpite na každom druhom rohu. Drevené lustre z preglejky sú proste zárukou spokojnosti pre vás aj vašich najbližších. Vyberte si z našej ponuky a nechajte si od nás poradiť, ktorý z lustrov by vám najlepšie doplnil váš interiér. A koniec koncov sa nemusíte obmedzovať len na vaše bývanie. Tieto dizajnové doplnky sa budú skvele vynímať aj vo vašich kanceláriách alebo prevádzkach. Miestnosť hneď dostane nádych luxusu a originality.

Viac na www.drdlik.sk