Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


27. 08. 2019

Zabudnite na opozerané lustre. Zvoľte tie z brezovej preglejky

Doprajte svojmu bývanie šmrnc a originalitu. Nenakupujte nábytok a doplnky, ktoré vidíte aj u svojich susedov a známych. Doprajte si také kúsky, ktoré sú unikátne, zaujímavé, a predovšetkým nádherne doplnia každý interiér. Presne také sú aj lustre z brezovej preglejky, ktoré vynikajú nápaditosťou dizajnu aj vysokou funkčnosťou a kvalitou.

dreveny luster

Lustre s charakterom

T ieto drevené lustre vynikajú mimoriadnou nápaditosťou a nevšednosťou, ktorá dodá vášmu interiéru presne to, čo mu chýbalo - iskru a štýl. Napriek tomu že sú veľmi originálne, rozhodne nepôsobia rušivo a doplnia veľmi príjemne každý jednoduchý interiér. Drevené lustre vyrábame z brezovej preglejky, čo ich predurčuje k tomu, že majú svetlohnedú farbu, a vďaka tomu tiež nádherne vyzerajú, keď sú rozsvietené.

dreveny luster

Brezové drevo je poddajné a pekne sa s ním pracuje, preto sme schopní vyrobiť veľké množstvo rôznych veľkostí a tvarov lustrov tak, aby sme vyhoveli dopytu a vašim konkrétnym predstavám. Brezové drevo sa bez problémov spája aj s ďalšími materiálmi vo vašej domácnosti. Ľahko sa ladí k iným typov dreva, ale pekne pôsobí aj v kombinácii s modernými materiálmi ako je kov či plast.

  • Hodia sa do každej izby.
  • Jednoducho sa zavesia a sú veľmi ľahké.
  • Prinášajú do vášho interiéru neopozeraný dizajn a zaujímavý doplnok.

S týmito lustrami jednoducho nemôžete šliapnuť vedľa. Môžu dobre poslúžiť aj ako darček do novej domácnosti alebo k svadbe. Len málokto by proti takýmto lustrom namietal, a navyše sa jedná o skutočne kvalitný a jedinečný výrobok, ktorý nekúpite na každom druhom rohu. Drevené lustre z preglejky sú proste zárukou spokojnosti pre vás aj vašich najbližších. Vyberte si z našej ponuky a nechajte si od nás poradiť, ktorý z lustrov by vám najlepšie doplnil váš interiér. A koniec koncov sa nemusíte obmedzovať len na vaše bývanie. Tieto dizajnové doplnky sa budú skvele vynímať aj vo vašich kanceláriách alebo prevádzkach. Miestnosť hneď dostane nádych luxusu a originality.

Viac na www.drdlik.sk