Powered by Smartsupp

Dnes sa zákazník dopytoval, ako prirobiť držiak solárov pre plastový šindeľ . Než som to namaľoval od ruky, tak si radšej zavolal 📞 Ale vám predstavím krásny dielo hneď, ako od Pikasa 🎨.

  

Kompletný sortiment na jednom mieste!

Iba u nás nájdete kompletný sortiment výrobkov plastovej krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna , úžľabie , nárožie , hrebenáč , klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie , snehové háky + guľatina a všetko príslušenstvo potrebné k montáži bleskozvodu , za.

Neváhajte nás kontaktovať a opýtajte sa na čokoľvek na e-mailovej adrese: info@drdlik.cz (ČR) a sindel@sindel.sk (Slovensko), kde vám veľmi radi odpovieme na Vaše otázky. Okrem presného výpočtu spotreby krytiny a potrebných doplnkov získate zároveň návrh ideálneho riešenia, naše dlhoročné skúsenosti + odborné poradenstvo + školenia zadarmo.

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Cenník plastový šindeľ EUREKO - Kalkulácia strechy ZADARMO - Školenia - Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II - Kontakt

Drevený šindeľ tatranský - Drevený šindeľ Alpský - Drevený žľab - Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Kalkulácia strechy ZADARMO - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!