Powered by Smartsupp
Vážení a milí návštevníci, radi by sme vás informovali o našej účasti na veľtrhu FOR ARCH 2023 , ktorý sa konal v Prahe od 19. do 23. septembra 2023. Na tejto prestížnej udalosti sme mali tú česť predstaviť naše inovácie v oblasti strešných krytín a nielen o tom sme vás informovali, aby sme vás prilákali k návšteve nášho stánku ak vzájomnému stretnutiu .

Všetkým, ktorí nás na veľtrhu navštívili, patrí naša úprimná vďaka za vašu prítomnosť. Vaša podpora a záujem sú pre nás veľmi dôležité. Pre tých z vás, ktorí sa nemohli dostaviť, dúfame, že sa nám podarí stretnúť sa na budúcom veľtrhu STRECHY PRAHA .

Na veľtrhu sme prezentovali niekoľko našich strešných krytín , vrátane plastového šindľa DDS II (Drdlíkov drevený šindeľ ), českej plastovej šablóny CPS, krytiny Moderna , dreveného šindľa Valašský a našej inovatívnej zelenej strešnej krytiny EUREKO GREEN .

 

Zoznámte sa s víťazmi cien GRAND PRIX udeľovaných v rámci veľtrhu FOR ARCH 2023

Súťaže o najlepší exponát/technológiu GRAND PRIX , ktorú vyhlásila spoločnosť ABF, as pri príležitosti 34. ročníka stavebného veľtrhu FOR ARCH 2023 , sa zúčastnilo celkom 18 prihlásených exponátov. Medzi posudzované kritériá patrili technické parametre, progresívne technológie, materiál, energetická úspornosť, ekologické hľadiská, prednosti i uplatnenie na trhu a nápaditosť riešiteľov.

 

O víťazoch rozhodovala odborná porota, na čele ktorej stál ako predseda Karel Kabele zo stavebnej fakulty ČVUT v Prahe. Ďalšími členmi boli nezávislí odborníci Vladimír Galád, Zdeněk Lyčka, projektantka Dana Vágnerová a predseda Asociácie pre využitie tepelných čerpadiel Petr Horký. 

 

Cenu GRAND PRIX získala spoločnosť

REGRA PLAST spol. s ro za inovatívne riešenie strešnej krytiny EUREKO GREEN

 

Sme hrdí na to, že naše inovácie boli ocenené porotou veľtrhu a vážime si váš záujem o naše produkty.

 

Pokiaľ máte záujem o našu zelenú strechu EUREKO GREEN, radi by sme sa dozvedeli, ako sa vám páči. Nebojte sa nám napísať a podeliť sa o svoje dojmy.

Ďakujeme vám za vašu podporu a záujem.

 

Váš tím Drdlík – rodinná firma s tradíciou od roku 1989!

PS: Zelené strechy už nie sú novinkou na trhu, ale EUREKO GREEN prináša úplne nový štandard vo svete zelených striech!

 

 

A aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!