Powered by Smartsupp
Predstavte si svoju obývaciu izbu, steny obklopené neosobnou, opotrebovanou tapetou, ktorá už dávno stratila svoj pôvodný lesk. Každý deň sa vraciate domov a cítite, že priestor, v ktorom trávite svoj čas , nie je odrazom vašej osobnosti, nie je to miesto, ktoré by vás nabíjalo energiou. Namiesto toho cítite, že vás tieto steny ťažia, že vám bránia relaxovať a načerpať novú energiu po náročnom dni. Snívate o priestore, ktorý by bol nielen krásny na pohľad, ale tiež by vyžaroval teplotu a prirodzenosť, ktorá by vašu domácnosť premenila na skutočný domov.

 

A teraz

Teraz si predstavte, že sa otvárajú dvere a vy vstupujete do miestnosti, ktorá hreje vaše srdce . Steny sú pokryté dreveným obkladom z lodnej mozaiky , ktoré prinášajú kúsok prírody priamo do vášho domova. Každý detail dreva, každá jedinečná textúra a farba vytvára dojem tepla a pohody. Vaša obývacia izba je teraz miestom, kde sa cítite úplne uvoľnene , miestom, kde sa každý večer tešíte, že strávite čas so svojou rodinou či priateľmi , miestom, ktoré odráža váš vkus a váš zmysel pre krásu. Je to priestor, kde sa každý detail skĺbil do dokonalej harmónie , a vy viete, že vaša domácnosť je teraz naozaj vašim domovom .

Svetlo z okna tancuje po povrchu dreveného obkladu a odráža sa od každej nerovnosti, zatiaľ čo vy si v pohodlí domova vychutnávate šálku kávy . Môžete takmer cítiť slaný vzduch a počuť šum vĺn , ktoré nesú staré príbehy drevených lodí .

 drevený obklad z lodnej mozaiky

 

Premena INTERIÉRU s lodnou mozaikou

Táto premena vášho domova je možná vďaka drevenej lodnej mozaike, ktorú vám prinášame. Naše mozaikové obkladové panely SHIPWOOD , ktoré bolo starostlivo spracované, aby vám prinieslo kúsok prírodnej krásy a tepla. Inštalácia je jednoduchá a rýchla , takže môžete bez problémov transformovať svoj priestor a vytvoriť si domov, po ktorom ste vždy túžili. Každý panel je unikátny , s vlastným príbehom , ktorý pridá vašej miestnosti osobitý charakter. Drevená lodná mozaika je mostom, ktorý vás prenesie z neosobného priestoru do sveta, kde sa každý detail počíta a kde je každý okamih doma momentom čistej radosti a pohody.

Aký príbeh chcete, aby vaše steny rozprávali? Možno by to mohol byť príbeh o cestovaní časom, keď sa pri pohľade na mozaiku ocitnete v ére starých objaviteľov. Alebo možno príbeh o harmónii a udržateľnosti, ktorý vás bude každý deň pripomínať, že krása a zodpovednosť môžu ísť ruka v ruke. Inštalácia týchto panelov je ako skladanie mozaiky vášho života. Každý kus sa presne hodí tam, kam má, a spoločne vytvárajú dokonalý obraz .

 

  

Ale čo to vlastne je, tie drevené obklady z lodí?

Po desaťročia plávali exotické lode každodenne s tovarom k svojim cieľom. Brázdili more medzi Thajskom, Malajziou, Čínou, Japonskom, Filipínami a ostatnými krajinami Ďalekého východu. Za túto dobu sa drevo týchto lodí stalo vysoko odolným proti vlhkosti, škodcom a ďalším prírodným vplyvom . Ich púť bola však často ukončená ničivými tajfúnmi. Niektoré vraky týchto niekedy až stovky rokov starobylých drevených lodí sa napriek tomu zachovali . A ich drevo , zocelené náročnými podmienkami na mori, dnes žije ďalej vlastným životom . Každý panel je ako malý fragment dejín, ktorého vrstvy dreva odkrývajú rôzne odtiene a textúry, rovnako ako more odkrýva svoje tajomstvo. Tieto panely nie sú len obyčajnými kusmi dreva, ale umeleckými dielami , ktoré transformujú každú miestnosť do miesta s dušou a príbehom .

  Dreveny obklad z lodí

A teraz je na vás, aby ste vzali do ruky kormidlo a rozprávali svoj vlastný príbeh pomocou drevených panelov z lodí , ktoré majú dušu starých lodí a srdca moderného dizajnu .

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

SHIPWOOD - Drevené obklady z lodí - Drevené obklady - Interiérové ​​obklady - Mozaika drevené obklady - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!