Powered by Smartsupp

Príďte a objavte kúzlo tradičného remesla s naším dreveným dlabaným žľabom! Tento úchvatný prvok je výsledkom precíznej ručnej práce a starostlivého výberu materiálu. Každý žľab je vyrobený z prvotriedneho dreva, ktoré je starostlivo vybrané a spracované, aby zdôraznilo jeho prirodzenú krásu a štruktúru.

 

Drevený dlabaný žľab

Ak vás zaujíma viac informácií o drevenom žľabe:

 

Ako môžete vidieť na fotografiách od našich zákazníkov, drevený žľab nie je len obyčajným strešným prvkom a>, ale môže slúžiť aj ako odtok vody do rybníčka. Ako využijete drevený žľab, záleží len na vašej fantázii. Môže sa stať originálnym kvetináčom, štýlovou nádobou na ovocie či dokonca rustikálnou dekoráciou, vždy prináša kúsok prírody a tepla do vášho interiéru.

Prezrite si našu širokú ponuku a nechajte sa inšpirovať remeselnou zručnosťou, ktorá sa dedí z generácie na generáciu. Objednajte si drevený žľab a priveďte si domov kúsok tradície, ktorý vám bude slúžiť a tešiť po mnoho rokov. 

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Drevený šindeľ tatranský - Drevený šindeľ Alpský - Drevený žľab - Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Kalkulácia strechy ZADARMO - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!