Powered by Smartsupp

Dneska sa s vami podelím o niečo, čo môže úplne zmeniť vašu záhradu alebo terasu.

 

Na prvý pohľad sa môže zdať, že kvetináč je iba kvetináč. Ale čo keď vám poviem, že tento nie je len obyčajný? Je hnedý, elegantný a čo je najdôležitejšie - udržateľný . Jeho praktický dizajn nielenže využíva maximum priestoru, ale vďaka certifikátu FSC môžete byť istí, že je vyrobený z dreva pochádzajúceho zo šetrne obhospodarovaných lesov. To znamená, že za každým kvetináčom stojí príbeh o podpore ekologicky a sociálne zodpovedného lesníctva.

 

Ale to nie je všetko. Spoločne s kvetináčom dostanete aj 4 plastové kvetináče , ktoré sa perfektne hodia do jeho vnútorného priestoru s rozmermi 47x15cm. To vám dáva nielen flexibilitu v tom, ako aranžujete svoje kvety, ale taktiež uľahčuje ich presádzanie a starostlivosť.

 

Predstavte si, ako tento drevený kvetináč spríjemní váš vonkajší priestor. Nielenže bude vyzerať skvele , ale každou rastlinou, ktorú do neho zasadíte, budete prispievať k zdravšej planéte. Je to krok k životnému štýlu, ktorý rešpektuje prírodu a zároveň prináša do vášho domova krásu a harmóniu.

 

Ak sa vám páči myšlienka spojiť krásu a udržateľnosť, podeľte sa o tento príspevok. Inšpirujme spoločne ďalších, aby aj oni premýšľali o tom, ako môžu svojimi každodennými rozhodnutiami prispieť k lepšiemu zajtrajšku. 🌍💚

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!