Powered by Smartsupp
Pripravujeme pre vás podrobné montážne videá pre plastový šindeľ EUREKO DDS II , v ktorých vám poskytneme cenné rady a tipy pre jeho správnu inštaláciu. Videomateriály by mali pomôcť všetkým , ktorí sa rozhodli pre samostatnú inštaláciu strešnej krytiny, a to tak, aby ste na žiadny dôležitý krok nezabudli.

Ako natáčame pracovné postupy pre plastový šindeľ EUREKO DDS II

Montážne postupy budeme prezentovať v sérii 15 videí , pričom každé video sa bude venovať špecifickej časti strechy – úžľabia, nárožia, plochy, hrebeňa, snehových zachytávačov, odvetrania a ďalších. Každý montážny krok vám podrobne vysvetlíme a podporíme ho našimi 23 rokmi skúseností s pokládkou šindľov DDS 2. Súčasťou našich videí budú aj fotografie, na ktorých uvidíte ako správne , tak nesprávne vykonané inštalácie.  

 

Odporúčanie: Ak by ste mali akékoľvek otázky , alebo by vám v našom návode niečo chýbalo či bolo nejasné, neváhajte nás kontaktovať . Radi pre vás pripravíme detailný podcast na danú tému a prípadné nejasnosti vysvetlíme.

 

Tip:  Montážne video na plastový šindeľ EUREKO DDS II

 

 

Kompletný sortiment na jednom mieste!

Iba u nás nájdete kompletný sortiment výrobkov plastovej krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna , úžľabie , nárožie , hrebenáč , klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie , snehové háky + guľatina a všetko príslušenstvo potrebné k montáži bleskozvodu , za.

Neváhajte nás kontaktovať a opýtajte sa na čokoľvek na e-mailovej adrese: info@drdlik.cz (ČR) a sindel@sindel.sk (Slovensko), kde vám veľmi radi odpovieme na Vaše otázky. Okrem presného výpočtu spotreby krytiny a potrebných doplnkov získate zároveň návrh ideálneho riešenia, naše dlhoročné skúsenosti + odborné poradenstvo + školenia zadarmo.

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Cenník plastový šindeľ EUREKO - Kalkulácia strechy ZADARMO - Školenia - Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!