Powered by Smartsupp

Osobný čas a kde končiť pracovné záväzky

Predstavte si, že máte veľký, otvorený priestor. Miesto, kde by malo panovať pohodlie a priateľská atmosféra, sa teraz zdá byť bezduchým, neprehľadným oceánom prázdneho priestoru. Strácate sa v nekonečnom horizonte svojho domova, kde hranice medzi pracovným stolom a odpočinkovou zónou sú tak rozmazané, že už si ani nie ste istí, kde by mal začínať váš osobný čas a kde končiť pracovné záväzky. Vám berie radosť z domova, ktorý by mal byť vašim útočiskom.neosobným priestorom Večery trávite v prostredí, ktoré vám namiesto relaxácie prináša pocit neútulnosti a stresu. Známe? Každodenná konfrontácia s týmto

 

Predstavte si premenu

Teraz si predstavte, že rovnaký priestor je premenený. Je prehľadný, útulný a vyžaruje z neho harmónia. Každý kútik má svoj význam a účel. Pracovný stôl je jasne oddelený bez toho, aby narušil priestor na relaxáciu. Vaša obývacia miestnosť je dokonale vyvážená – kde jedna zóna plynule prechádza do druhej, ale zároveň je dostatočne definovaná, aby poskytovala pocit usporiadanosti a mieru. Môžete sa voľne pohybovať medzi "ostrovmi" vášho života bez toho, aby ste sa stratili v mori priestoru. Predstavte si, že každý večer prichádzate do prostredia, ktoré vás víta svojou priateľskou a upokojujúcou atmosférou.

  

To všetko je možné vďaka lamelám ÚZKE - DUBOVÁ DYHA

Tento inovatívny produkt transformuje váš priestor tým, že vám umožňuje vytvoriť polopriehľadné priečky , ktoré definujú a zároveň otvárajú vaše životné priestory. Naše lamelové priečky sú navrhnuté tak, aby sa ľahko integrovali do vášho interiéru a priniesli vám ten správny mix súkromia a otvorenosti. Vďaka štvorstrannej dyhovanej alebo foliovanej povrchovej úprave sa stanú nielen praktickým, ale aj estetickým prvkom vášho domova. Či už si prajete vizuálne oddeliť pracovný priestor od odpočinkovej zóny, alebo len pridať dotyk moderného dizajnu, lamely ÚZKE - DUBOVÁ DYHA sú riešením pre vašu osobnú oázu pohody.

 

Spojte užitočné s príjemným a premeňte svoj domov na miesto, kde každý priestor má svoj jedinečný príbeh. Lamely ÚZKE - DUBOVÁ DYHA sú vaším mostom k životu, v ktorom každý deň prináša pocit pokoja a usporiadanosti.

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Akustické panely - Lamelové panely - Lamely MIKRO - Lamely úzke - Lamely široké - Lišty mazi lamely - Soklové lišty - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!