Powered by Smartsupp

VYSTAVUJEME iba DREVENÉ A PLASTOVÉ KRYTINY!

7 - 10. marca 2024 (10 – 18 hodín)

Messe Dresden, Messering 6, 01067 Drážďany, hala 1, stánok A3.

Okrem nášho stánku sme pripravili aj vonkajšiu expozíciu, tak sa príďte pozrieť.

Spoločne s EUREKO.org a naším nemeckým zastúpením sa budeme tešiť na Vašu návštevu.

-------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Odporúčanie: Ak by ste mali akékoľvek otázky , alebo by vám v našom návode niečo chýbalo či bolo nejasné, neváhajte nás kontaktovať . Radi pre vás pripravíme detailný podcast na danú tému a prípadné nejasnosti vysvetlíme.

 

Tip:  Montážne video na plastový šindeľ EUREKO DDS II

 

 

Kompletný sortiment na jednom mieste!

Iba u nás nájdete kompletný sortiment výrobkov plastovej krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna , úžľabie , nárožie , hrebenáč , klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie , snehové háky + guľatina a všetko príslušenstvo potrebné k montáži bleskozvodu , za.

Neváhajte nás kontaktovať a opýtajte sa na čokoľvek na e-mailovej adrese: info@drdlik.cz (ČR) a sindel@sindel.sk (Slovensko), kde vám veľmi radi odpovieme na Vaše otázky. Okrem presného výpočtu spotreby krytiny a potrebných doplnkov získate zároveň návrh ideálneho riešenia, naše dlhoročné skúsenosti + odborné poradenstvo + školenia zadarmo.

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Cenník plastový šindeľ EUREKO - Kalkulácia strechy ZADARMO - Školenia - Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!