Powered by Smartsupp

P. Vlasta X, z nemenovanej dediny Y, si sám pokladá plastový šindeľ EUREKO DDS 2 . Po desiatkach telefónov a emailov, konzultácií priamo u nás na firme , použitie našej dielne pre osobnú výrobu sa montáž pomaly, ale úspešne darí.

 

Posúďte sami, čo nám p. Vlasta X napísal: 

Vďaka, vďaka moc, pán Drdlík.:-) Je to tiež Vaša zásluha. Bez Vašej pomoci by to bolo tak na postavenie sa pri víchrici na ten štít a neudržať balans. :-) 

Teraz už to snáď dotiahnem k úspešnému koncu. Už budem len kopírovať, čo som predtým urobil, čo bude pohoda. Až k Vám prídem, poviem Vám o zaujímavých vychytávkach, na ktoré som prišiel, a ktoré by Vám a Vašim ľuďom mohli byť užitočné. :-)Tá strojárina, ktorú mám hlboko pod kožou, je, ako som zistil, užitočná vo všetkých oblastiach ľudskej činnosti. Tá strecha je totiž na toľko budníkov malá, takže bol trochu problém šindle v úžľabí a nároží porovnať tak, aby si to všetko sedlo. Hlavne u záveterných líšt budníkov. Pokladať veľké plochy s úžľabím aj nárožím nie je problém, ale toto bol tvrdý oriešok a ja som sa s tým musel skrátka pobiť.  

Inak mám pre Vás niekoľko darčekov. Teda okrem modelu toho komína, ktorý sa mi veľmi osvedčil. Až to na tej našej Sibíri na Českom kopci bude zase na lezenie po streche, prídem si, s Vaším dovolením, nastrihať a naohýbať chýbajúce klampiarske prvky a porozprávame. Budem sa tešiť. Samozrejme aj na slečnu Katku, ktorá ma vždy vyšla v ústrety.

 

S pozdravom a prianím všetkého dobrého

Vlasta

-------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Odporúčanie: Ak by ste mali akékoľvek otázky , alebo by vám v našom návode niečo chýbalo či bolo nejasné, neváhajte nás kontaktovať . Radi pre vás pripravíme detailný podcast na danú tému a prípadné nejasnosti vysvetlíme.

 

Tip:  Montážne video na plastový šindeľ EUREKO DDS II

 

 

Kompletný sortiment na jednom mieste!

Iba u nás nájdete kompletný sortiment výrobkov plastovej krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna , úžľabie , nárožie , hrebenáč , klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie , snehové háky + guľatina a všetko príslušenstvo potrebné k montáži bleskozvodu , za.

Neváhajte nás kontaktovať a opýtajte sa na čokoľvek na e-mailovej adrese: info@drdlik.cz (ČR) a sindel@sindel.sk (Slovensko), kde vám veľmi radi odpovieme na Vaše otázky. Okrem presného výpočtu spotreby krytiny a potrebných doplnkov získate zároveň návrh ideálneho riešenia, naše dlhoročné skúsenosti + odborné poradenstvo + školenia zadarmo.

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Cenník plastový šindeľ EUREKO - Kalkulácia strechy ZADARMO - Školenia - Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!