Powered by Smartsupp

Striešku z dreveného šindľa na zákazku

Drevené šindle Valašského typu, ktoré majú pero a drážku, sú ozdobou rubín, zrubov a iných ľudových či pamiatkových stavieb. Jedná sa o štiepaný šindeľ vyrábaný z pomaly rastúcich drevín, ako je smrek, jedľa alebo smrekovec. Šindľové strešné krytiny sú úplne ekologické, trvanlivé a odolné voči všetkým poveternostným vplyvom

 

Šindľová strieška

Je možné si vybrať z rôznych rozmerov, tvarov i prevedení. Presne podľa vášho priania a vašich potrieb. Drevené šindle sa vyrábajú z kvalitného a odolného dreva, ktorý úľ ochráni pred všetkými rozmarmi počasia. Tieto šindle sú ručne vyrábané a za ich kvalitu skutočne ručíme. Pri výbere drevenej striešky so šindľovou krytinou sa nemusíte riadiť ponúkanými rozmermi, ale môžete sa s nami individuálne dohodnúť na požadovanom tvare i veľkosti. Ponúkame niekoľko základných tvarov šindľových striešok kužeľovitého aj oválneho typu. Voliť môžete aj variant so špicou alebo bez. Špica môže byť obyčajná alebo tvarovaná, podľa vašich preferencií.

 
Prečo zvoliť drevenú striešku?
Ide o úplne originálny a netradičný doplnok, ktorý môže ozvláštniť vašu záhradu.
Je kvalitná, odolná, a okrem estetickej funkcie si dobre plní aj funkciu praktickú.
Voľba konkrétneho tvaru, rozmerov a prevedení je úplne na vás.

Niekoľko základných typov striešok je väčšinou skladom, takže pokiaľ chcete mať hotovo okamžite, určite to nie je problém. Ak vám nevadí chvíľu počkať, zhotovíme vám na prianie (takmer) čokoľvek. Okrem striešok nad úľmi si môžete vybrať napríklad aj striešky nad masívne ploty. Samozrejmosťou je, že pod striešky robíme rovné aj vyrezávané kláty. Vašej fantázii sa medze nekladú. Určite nebudete nákup ľutovať.

 


V ponuke Drdlik.sk si určite vyberiete.

 

Váš tím Drdlík – rodinná firma s tradíciou od roku 1989!

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!