Powered by Smartsupp

Predstavte si priestor, kde každý detail, každý nábytok a každá dekorácia zohráva dôležitú úlohu vo výslednom dojme. Teraz sa zameriame na tri rozdielne interiéry, ktoré majú jedno spoločné – všetky sú obohatené o vkusné lamelové steny , ktoré dodávajú miestnosti nielen charakter, ale aj funkčnosť.

 

Ktorý sa vám páči najviac?

1) útulný

2) minimalistický

3) dizajnový

 

 

Prvý interiér

Predstavuje útulnosť vo svojej najčistejšej podobe. Jemné teplé tóny a prírodné materiály vytvárajú prostredie, kde sa každý môže cítiť ako doma. Lamelové steny tu hrajú kľúčovú úlohu - drevené lamely sú usporiadané tak, aby podčiarkovali pocit domácej pohody . Predstavte si, ako svetlo preniká medzi lamely, ktoré s postupom dňa menia celú atmosféru miestnosti.

 

Druhý interiér

Stelesňuje minimalizmus v jeho najlepšom prevedení. Čisté línie, redukovaná paleta farieb a maximálny dôraz na funkčnosť. Lamelové steny tu nielenže slúžia ako elegantný dizajnový prvok , ale tiež pomáhajú udržať priestor vzdušný a organizovaný. Predstavujú dokonalý kontrast k inak strohému prostrediu a zároveň umožňujú mnohostranné využitie, ako sú vstavané police alebo skryté úložné priestory.

 

Tretí interiér

Je potom vrcholným dielom designového umenia. Každý prvok je starostlivo vybraný a umiestnený tak, aby spolu všetky súčasti tvorili harmonický celok. Lamelové steny tu majú nielen estetickú funkciu, ale sú aj odvážnym vyhlásením. Môžu byť z neobvyklých materiálov, alebo nečakane sfarbené, čím dotvárajú dynamický a moderný vzhľad celého priestoru .

 

Teraz, keď máte predstavu o týchto troch jedinečných interiéroch , je na čase sa opýtať: Ktorý z nich je váš favorit? Je to útulný interiér, ktorý vás pohltí svojou teplou náručou? Preferujete čisté a nekomplikované línie minimalistického dizajnu? Alebo vás oslovuje odvážny a inovatívny dizajnový interiér, ktorý posúva hranice bežného bývania ?

 

Pokiaľ ste už našli ten pravý interiérový obklad, ktorý rezonuje s vašim vkusom a štýlom, neváhajte navštíviť www.drdlik.cz/lamelove-steny . Tu si môžete pozrieť rozmanitú ponuku lamelových stien a naplánovať si vlastnú, ktorá bude dokonale ladiť s vašim interiérom. Vytvorte si priestor, kde sa budete cítiť nielen pohodlne, ale ktorý bude tiež odrazom vašej osobnosti a estetického cítenia .

 

Foto:  Zdroj: pinterest.com

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Akustické panely - Lamelové panely - Lamely MIKRO - Lamely úzke - Lamely široké - Lišty mazi lamely - Soklové lišty - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!