Powered by Smartsupp

Dorábame prístrešky, aby sme všetok materiál mohli mať pod strechou.

A čo myslíte, akú krytinu používame ?

Dokončujeme strechu pomocou nášho vlastného patentovaného plastového šindľa EUREKO DDS II . Áno, je to náš patent a sme hrdí, že sme vymysleli tento revolučný materiál, ktorý prináša skvelé výsledky.

Keď sme sa pustili do vývoja tohto šindľa , chceli sme ponúknuť našim klientom najlepšiu možnú kvalitu a inovatívne riešenia pre ich strechy. A práve vďaka našej kreativite a úsiliu sme vytvorili EUREKO DDS II, ktorý ponúka vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť.

Je úžasné vedieť, že nielenže sme našli skvelé riešenie pre našu vlastnú strechu, ale tiež môžeme pomáhať ďalším ľuďom v našej komunite s dorábaním strechy pomocou nášho patentovaného šindľa . Spoločne môžeme vytvárať odolné a krásne domovy, ktoré vydržia dlhé roky.

Pokiaľ hľadáte najlepšiu možnosť pre renováciu strechy alebo stavbu nového domu, neváhajte sa pozrieť na plastový šindeľ EUREKO DDS II . Je to výsledok našej tvorivej práce od roku 2000 a dôkaz nášho úsilia poskytnúť vám to najlepšie.

Sme veľmi zvedaví na vaše reakcie a skúsenosti so šindľom EUREKO DDS II. Zdieľajte s nami vaše dojmy a otázky , a my vám radi poskytneme ďalšie informácie.


V ponuke Drdlik- strešné krytiny si určite vyberiete.

Váš tím Drdlík – rodinná firma s tradíciou od roku 1989!

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!