Powered by Smartsupp

Nie ste v tom sami!

Oproti iným rokom, kedy sa dalo robiť aj v zime, tak tohtoročná zima v decembri 2023 zasiahla plnou silou a máme na streche 20 cm snehu. Nedá sa nič robiť, strecha sa musí dorobiť .

 

Ako vidíte, plastový šindeľ EUREKO DDS 2 sa môže montovať aj v zime , namerali sme -2 až -5 °C.

Odporúčanie: Dilatácia medzi základnými šablónami rozťahujeme už naplno .

 Montáž plastový šindeľ EUREKO DDS 2

Ak vás zaujíma viac informácií:

 

Dorobíme nárožie pomocou šablón EUREKO DDN a ešte 2 riadky v  ploche so šablónami DDS . Zložíme podlahy, kým nám lavína zhodí celé lešenie. A radšej sa uchýlime do dielne a pustíme sa do výroby dreveného šindľa , máme tam pripravených 20 m3 smrekovca.

 

Nie je nič horšie ako zimné prekvapenie na streche, najmä keď ešte nie je hotová. Všetkým statočným strechárom, čo sa neboja zimy a snehu, držíme palce! 💪❤️ Pamätajte, že spoločne to zvládneme a vaše strechy budú čoskoro hriať domovy ako nikdy predtým. Nezabudnite sa o svoje strešné dobrodružstvo podeliť aj s nami! 🏡✨

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Cenník plastový šindeľ EUREKO - Kalkulácia strechy ZADARMO - Školenia - Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!