Powered by Smartsupp

Výber obkladu, dlažby predstavuje kľúčové rozhodnutie , Na ktoré je potrebné venovať značnú pozornosť. Voľba obkladu ovplyvní vzhľad vášho priestoru na mnoho rokov , možno dokonca po celý váš život. Je kľúčovým prvkom ovplyvňujúcim atmosféru celého interiéru a musí sa harmonicky snúbiť s ostatnými prvkami, ako sú dvere, okná, nábytok a ďalšie vybavenie. Snažíme sa vám tento proces rozhodovania čo najviac uľahčiť a spríjemniť.

Prírodný kameň, tehla, betón alebo drevo sú materiály, ktorých skutočnú krásu nemožno plne zachytiť fotografiami alebo popísať slovami . Každý druh obkladu či dlažby disponuje unikátnou štruktúrou, povrchom a farebným odtieňom. Bez ohľadu na to, či hľadáte obklad pre fasádu, terasu, obývaciu izbu alebo kuchyňu, je kľúčové mať istotu, že si svoju voľbu nebudete ľutovať. Preto vám ponúkame možnosť objednať si vzorku vybraného obkladu a dlažby, ktorú vám radi pošleme až do vášho domova . A ako bonus – ak u nás následne urobíte objednávku, získate vzorku ZADARMO!

 

Ako si vzorku obkladu alebo dlažby objednať?

4 dôvody, prečo využiť vzorky obkladov!

Často kladené otázky?

 

Viac zistíte tu: ,, Ako si objednať vzorky,,

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Akustické panely - Lamelové panely - Lamely MIKRO - Lamely úzke - Lamely široké - Lišty mazi lamely - Soklové lišty - Kontakt

SHIPWOOD - Drevené obklady z lodí - Drevené obkladyDrevené obklady na stenu - Mozaika drevené obklady - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!