Powered by Smartsupp

Rovnako ako v živote, aj v našom odvetví sa môže stať, že sa niečo nepodarí podľa plánu . Chyba sa môže nájsť kdekoľvek, dôležité je však, akým spôsobom ju vyriešime .

Jeden z našich zákazníkov si objednal lamelovú deliacu stenu s výškou prispôsobenou pre miestnosť s výškou 2550 mm. Aby bolo možné túto stenu správne umiestniť, mala by byť o 0,5 cm nižšia ako vzdialenosť medzi podlahou a stropom. Bohužiaľ došlo k chybe, ktorá bola na oboch stranách – my sme zle zadali rozmery pre výrobu a zákazník si nepremeral a nenahlásil nesúlad .

 

 

A ako to celé nakoniec dopadlo?

Keď to nejde kladivom, pôjde to väčším kladivom. A ako to dopadlo, sa sami môžete presvedčiť na fotkách. Stena bola na miesto doslova násilne vtlačená , bohužiaľ sa tam ani tak nezmestila. Odrel sa strop. Zvislé lamely sa prehli do luku a na niekoľkých miestach dokonca došlo k vytrhnutiu častí lamiel.

 

Ako na skladanie a kontrolu deliace lamelové steny.

Aby sme takýmto situáciám predišli, je dôležité správne postupovať pri skladaní a kontrole deliacej lamelovej steny. Lamelovú stenu treba najprv zložiť na zemi a zmerať. Dôležité je tiež premerať výšku miestnosti a prekontrolovať s výškou steny. Prekontrolujte tiež, či je strop rovný a nie sú na ňom hrče. Pokiaľ je všetko v poriadku, môže sa stena postaviť na plánované miesto. Lamelová stena sa vyrába o 0,5 cm nižšia práve preto, aby sa na miesto dala postaviť celá a bez problémov. Nie je možné stenu na miesto násilím vtlačiť , musí tam ísť voľne. Len tak budú zvislé lamely rovné a nebudú tlakom prehnuté.
 

Aké máme možnosti na opravu tejto steny?

1. Všetky prasknuté alebo poškodené lamely necháme vyrobiť nové a pošleme ich zákazníkovi.
2. Ostatné lamely bude potrebné vziať k stolárovi a nechať ich skrátiť a prehĺbiť diery pre kolíky.

 

Odporúčanie: ak po premeraní zistíte nesúlad , hneď nám volajte či píšte!

  

 

Nič nie je nemožné opraviť, dorobiť alebo nahradiť. Oprava bude chvíľu trvať, ale výsledok bude stáť za to. Pri pohľade na fotografie je vidieť, ako krásne lamelová priečka ladí s miestnosťou. Bola by škoda ju tam nemať.

Firma Drdlík si veľmi cení všetkých svojich zákazníkov a je pre nás prioritou, aby boli s našimi službami vždy stopercentne spokojní. Bez ohľadu na to, či je zákazka vykonaná na výbornú alebo náhodou nevyhovuje vašim očakávaniam, sme tu pre vás, aby sme všetko napravili a dosiahli vašu úplnú spokojnosť. Vždy sa snažíme ísť nad rámec štandardného servisu a vyjsť v ústrety vašim potrebám a prianiam. Pre firmu Drdlík je zákazník vždy na prvom mieste .

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Akustické panely - Lamelové panely - Lamely MIKRO - Lamely úzke - Lamely široké - Lišty mazi lamely - Soklové lišty - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!