Powered by Smartsupp

Strešná krytina EUREKO

Plastová strešná krytina bola uvedená na trh v roku 2000 pod názvom EUREKO. Jedná sa o krytinu vyrábanú z polyolefínov (polypropylénu a polyetylénu). Tieto suroviny sú získavané veľmi kvalitnou separáciou odpadových plastov vznikajúcich predovšetkým v automobilovom priemysle.

Výroba krytina EUREKO

Plasty použité pri výrobe sú ešte pred vlastným prepracovaním do krytín určené na aplikácie s dlhodobým použitím (plastové diely auto interiérov, nárazníky, nábytkárske diely). Takéto plasty, už raz ošetrené na vonkajšie použitie, sa znovu pri výrobe krytín zušľachťujú farbivami, UV stabilizátormi a minerálmi, aby sa k zákazníkovi dostal výrobok čo možno najlepšie ošetrený proti dlhodobému pôsobeniu poveternostných vplyvov. Na výrobky EUREKO sa poskytuje záruka 30 rokov (viď. záručný list).

 

Certifikáty k strešnej krytine: DDS II EUREKO.

Všetky dokumenty sú uložené v nasledujúcich odkazoch.


– Certifikáty a vyhlásenia EUREKO

Záruka na plastovou krytinu Eureko DDS 2 drlik

Úžitkový vzor na strešné plastové krytiny EUREKO pre Európsku úniu

 

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: + 420 732 583 503 nebo na e-mailové adrese: info@drdlik.sk , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy. Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, naše dlouholeté zkušenosti + odborné poradenství + školení zdarma.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, Váš tým Drdlík.

Zákaznický servis:
Ceník plast. šindel EUREKOCeník dřevěný šindel - Kalkulace střechy - Školení - Kontakt
Naše výrobky:
Dřevěný šindelPlastový šindelDřevěné obklady na zeď - Šindelové stříškyDřevěný žlab

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!