Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

KONTAKTY

Martin Drdlík
Hamry 72,
539 01, Hlinsko
tel: +420 608 87 28 27
info@drdlik.sk
Po - Pia od 8.00 do 17.00

Thermowood- záhradný drevený nábytok

DOPRAVA ZDARMA    

   AKCE SKONČILA                  

pouze na zahradní nábytok Thermowood!                                                

 

Akce thermowood doprava zdarma

Informácie o spôsobe, typoch a podmienkach dopravy:

 

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovaru našou firmou od platby - dodacia lehota štandardne 3-5 dní:

Dopravou našimi vlastnými vozidlami sa nám podarí vykryť takmer 95% všetkých zákaziek. Vďaka tomu Vám môžeme zaistiť, že Vám tovar dorazí vo vopred dohodnutých termínoch a nepoškodené. Celá doprava je kompletne v našej réžii, čo nebýva pravidlom u externých dopravcov a špedičných firiem. Štandardom našej dopravy je dodávka tovaru až na miesto stavby alebo do miesta Vášho bydliska. Samozrejmosťou je telefonické avízo nášho vodiča jeden deň pred dodaním tovaru s nahlásením orientačného časového okna dojazdu na vykládku v rozmedzí cca 2 hodín. Podľa dohody sa potom vodiči firmy telefonicky ohlasujú pol hodiny až hodinu pred príchodom na vykládku. Prosíme o trpezlivosť a vnímanie nahláseného času dojazdu ako orientačného údaje vzhľadom na hustotu premávky, dopravným nehodám a nekonečným rekonštrukciám ciest. S ohľadom na tieto aspekty môžu vodiči nabrať až niekoľkohodinové meškanie od nahláseného časového okna. V tomto prípade Vás po trase telefonicky informujú.

 

 

Doprava - auta

 

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava tovaru PPL od platby - dodacia lehota zvyčajne 24 hodín:

Aj napriek všetkej snahe musíme občasne využiť zmluvnú expresnú zásielkovú službu pre dopravu najmenších zákaziek. Naši zmluvné zásielkovou službou je firma PPL CZ s.r.o. - www.ppl.cz. Z našich dlhoročných skúseností môžeme potvrdiť, že 98% zásielok dôjde zákazníkom v stanovenej a dohodnutej lehote, teda do 24 hodín od odoslania. V deň odoslania Vašej zásielky skrze prepravnú službu PPL CZ s.r.o. Vás vždy kontaktuje pracovník našej firmy a nahlási Vám, že Vašu zákazku skrze firmu PPL CZ s.r.o. v deň tohto avíza odosielame. Nasledujúci deň vykonáva doručenie Vašej zásielky už firma PPL CZ s.r.o., ktorá sa s Vami dohaduje na doručenie a má ho plne pod svojou kontrolou. Bohužiaľ v týchto prípadoch absolútne nevieme ovplyvniť doručovaciu čas a chod firmy PPL CZ s.r.o. .. Prosíme Vás teda o trpezlivosť. Jediné čo máme vysleduje je, že väčšina zásielok dochádza v deň doručenia v rozmedzí 10-16 hodiny.
 
Rámce pre dopravu tovaru pre našich zákazníkov a obchodných partnerov:

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovar po celej SR s poplatkom 120 € vrátane DPH 21%.


Doprava objednaného tovaru z nášho e-shopu v nákupnej cene do a Vrátane 1820 Sk s DPH 21%, je spoplatnená poplatkom 120 Sk vrátane DPH 21%, čo slúžte na pokrytím vsetkych nákladovo spojených s doručením tovaru k objednávateľovi.

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovar po celej SR ZADARMO akcia skončila

Doprava tovaru zdarma po celej SR sa vzťahuje na objednávky tovaru realizované na našom e-shope v nákupnej cene nad 1820 Sk s DPH 21%.

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovar po celej SR ZADARMO pre našich obchodných partnerov akcia skončila

Našim pravidelným obchodným partnerom zabezpečujeme dopravu ZADARMO v rámci celej SR na všetky objednávky bez určeného rámca minimálne hodnoty nákupnej ceny.

 

Drevený záhradný nábytok z materiálu ThermoWood - vysoká kvalita za skvelú cenu pre Vašu radosť a spokojnosť.

 

thermowood zahradní nábytek z masívu