Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Thermowood- záhradný drevený nábytok

DOPRAVA ZDARMA    

   AKCE SKONČILA                  

pouze na zahradní nábytok Thermowood!                                                

 

Akce thermowood doprava zdarma

Informácie o spôsobe, typoch a podmienkach dopravy:

 

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovaru našou firmou od platby - dodacia lehota štandardne 3-5 dní:

Dopravou našimi vlastnými vozidlami sa nám podarí vykryť takmer 95% všetkých zákaziek. Vďaka tomu Vám môžeme zaistiť, že Vám tovar dorazí vo vopred dohodnutých termínoch a nepoškodené. Celá doprava je kompletne v našej réžii, čo nebýva pravidlom u externých dopravcov a špedičných firiem. Štandardom našej dopravy je dodávka tovaru až na miesto stavby alebo do miesta Vášho bydliska. Samozrejmosťou je telefonické avízo nášho vodiča jeden deň pred dodaním tovaru s nahlásením orientačného časového okna dojazdu na vykládku v rozmedzí cca 2 hodín. Podľa dohody sa potom vodiči firmy telefonicky ohlasujú pol hodiny až hodinu pred príchodom na vykládku. Prosíme o trpezlivosť a vnímanie nahláseného času dojazdu ako orientačného údaje vzhľadom na hustotu premávky, dopravným nehodám a nekonečným rekonštrukciám ciest. S ohľadom na tieto aspekty môžu vodiči nabrať až niekoľkohodinové meškanie od nahláseného časového okna. V tomto prípade Vás po trase telefonicky informujú.

 

 

Doprava - auta

 

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava tovaru PPL od platby - dodacia lehota zvyčajne 24 hodín:

Aj napriek všetkej snahe musíme občasne využiť zmluvnú expresnú zásielkovú službu pre dopravu najmenších zákaziek. Naši zmluvné zásielkovou službou je firma PPL CZ s.r.o. - www.ppl.cz. Z našich dlhoročných skúseností môžeme potvrdiť, že 98% zásielok dôjde zákazníkom v stanovenej a dohodnutej lehote, teda do 24 hodín od odoslania. V deň odoslania Vašej zásielky skrze prepravnú službu PPL CZ s.r.o. Vás vždy kontaktuje pracovník našej firmy a nahlási Vám, že Vašu zákazku skrze firmu PPL CZ s.r.o. v deň tohto avíza odosielame. Nasledujúci deň vykonáva doručenie Vašej zásielky už firma PPL CZ s.r.o., ktorá sa s Vami dohaduje na doručenie a má ho plne pod svojou kontrolou. Bohužiaľ v týchto prípadoch absolútne nevieme ovplyvniť doručovaciu čas a chod firmy PPL CZ s.r.o. .. Prosíme Vás teda o trpezlivosť. Jediné čo máme vysleduje je, že väčšina zásielok dochádza v deň doručenia v rozmedzí 10-16 hodiny.
 
Rámce pre dopravu tovaru pre našich zákazníkov a obchodných partnerov:

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovar po celej SR s poplatkom 120 € vrátane DPH 21%.


Doprava objednaného tovaru z nášho e-shopu v nákupnej cene do a Vrátane 1820 Sk s DPH 21%, je spoplatnená poplatkom 120 Sk vrátane DPH 21%, čo slúžte na pokrytím vsetkych nákladovo spojených s doručením tovaru k objednávateľovi.

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovar po celej SR ZADARMO akcia skončila

Doprava tovaru zdarma po celej SR sa vzťahuje na objednávky tovaru realizované na našom e-shope v nákupnej cene nad 1820 Sk s DPH 21%.

Informácie a pravidlá dopravy objednaného zbožíDoprava tovar po celej SR ZADARMO pre našich obchodných partnerov akcia skončila

Našim pravidelným obchodným partnerom zabezpečujeme dopravu ZADARMO v rámci celej SR na všetky objednávky bez určeného rámca minimálne hodnoty nákupnej ceny.

 

Drevený záhradný nábytok z materiálu ThermoWood - vysoká kvalita za skvelú cenu pre Vašu radosť a spokojnosť.

 

thermowood zahradní nábytek z masívu