Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Drevené obklady STEPWOOD

Stepwood drevené obkladové panely na stenu

Panel má po obvode drážku, aby montáž bola čo najjednoduchšia a najbezpečnejšie. Logo Stepwood    Stepwood® získal prestížne ocenenie Interzum Award 2013.


Príjemnú, útulnú a teplú atmosféru dodá každému interiéru iba drevený obklad na stenách. Drevo je jedinečný prírodný materiál, ktorý v byte dokáže vyžarovať pozitívnu energiu, načerpanou z prírody. Obkladať steny drevom nie je nič zložité a zvládne to aj trochu zručný kutil. Ovšem, ak by ste si netrúfli na túto prácu sami, môžete si u nás objednať skúsených obkladačov. Bez tých sa ale celkom určite zaobídete, ak sa rozhodnete pre novinku, ktorou sú drevené obklady STEPWOOD. V čom je ich kúzlo? Tento obklad v sebe spája prirodzenú krásu dreva a zaujímavý dizajn, ale jeho najväčšou prednosťou je jednoduchosť jeho montáže. Našu ponuku nájdete priamo TU.

Stepwood drevené obkladové panely na stenu 3D


Čo je Stepwood

Oproti iným klasickým dreveným obkladom sa líšia najmä tým, že sa jedná o dosku, čiže panel, na ktorom sú jednotlivé obklady už nalepené. Panely majú po svojom obvode drážku, ktorá slúži na jednoduchú montáž pomocou nášho Stepwood montážneho príslušenstva. Táto úplne nová obkladová doska Stepwood je materiál zhotovený z drevených lamiel rôznej hrúbky a šírky, čím sa dosahuje výnimočnej 3D optiky. Vďaka tomuto efektu sa ešte viac zvýrazňuje prírodný charakter dreveného obkladu. 
Okrem týchto predností má drevený obklad Stepwood aj pozitívny vplyv na zdravie. Bolo zistené a vedecky potvrdené, že hladina stresu v miestnostiach, v ktorých je využívané masívne dreva, je výrazne nižšia. V interiéri obloženom drevom sa upokojí srdcový pulz, pretože vzduch tu obsahuje viac záporných iónov pôsobiacich na srdcový rytmus. Ďalšou vedecky overenou skutočnosťou je, že baktérie odumierajú rýchlejšie na dreve ako napr. na umelej hmote. Preto je STEPWOOD významným prínosom na tému zdravé bývanie.

 

STEPWOOD

Pozrite si, aké možnosti vám náš kompletný sortiment STEPWOOD ponúka.

 

Stepwood drevený obkladový panel na stenu v 3D  Stepwood drevený obkladový panel na stenu v 3D


Parametre a využitie obkladu Stepwood

Tento obklad vyniká vysokou kvalitou použitého dreva. Na výber sú rôzne dreviny. Používame najmä dub, buk, orech a smrek, a to v rôznych variantoch. Príkladom môže byť dub brúsený, kartáčovaný alebo bielený, podobné úpravy vykonávame aj u ostatných drevín. Podľa dreviny a jej štruktúry môžete voliť vhodné obloženia v modernom či rustikálnom štýle. Všetky nami používané dreviny ponúkame v prevedení bez povrchovej úpravy, alebo lakované. 
Okrem domácich interiérov je obklad Stepwood vhodný aj do komerčných priestorov, reštauračných zariadení či klubovní. Doskami sa môžu obkladať aj predajné či kuchynské pulty, prípadne len určité miesta či zákutia v miestnosti. Ich rozmery sú 1250 mm dĺžka, 219 mm šírka a 29 mm hrúbka.

Stepwood drevený obkladový panel na stenu v 3D

Stepwood drevený obkladový panel na stenu v 3D

Stepwood drevený obkladový panel na stenu v 3D

Stepwood drevený obkladový panel na stenu v 3D


Montáž

Vďaka obvodovým drážkam na doskách je montáž jednoduchá. Navyše si prácu uľahčíte použitím nášho STEPWOOD montážneho príslušenstva, ktoré si môžete objednať individuálne alebo ako kompletnú sadu líšt a sponiek.
Samotné upevňovanie dosiek sa vykonáva s ohľadom na obkladaný podklad, ktorým môže byť stena, strop, či iná plocha. Dosky môžete lepiť priamo na stenu alebo ich upevňovať pomocou spôn na vyrovnávacie montážne lišty. Povrch obkladaného podkladu musí byť samozrejme čistý a suchý.

Stepwood drevené obkladové panely na stenu 3D do interiéru 

 

Stepwood drevený obkladový panel na stenu v 3D

 

Zaujímate sa o možnosti drevených obkladov vo vašom interiéri? Kontaktujte našich špecialistov na obklady z dreva, ktorí sa vám budú radi venovať.

 

Prírodné rastové charakteristiky a farebné odchýlky sú dôkazom toho, že sa jedná o pravé drevo!

 

Stepwood drevené obklady do interiéru 3D