Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


DREVENÉ VÝROBKY PRE DOM A ZÁHRADU


Drevo nás očarilo, a preto sme dreveným výrobkom dali celé srdce. Drevo je prírodný materiál, ktorý sprevádza človeka odnepamäti. Teší nás, že môžeme nadviazať na najlepšie tradíciu drevárskej a stolárskej výroby. Výrobky, ktoré nájdete v našom špecializovanom e-shope, sú vytvárané k praktickému úžitku ľudí, k potešeniu oka a s úctou k prírode. Tvoríme a predávame drevené šindle a drevené štiepané obklady. Nájdete u nás drevený záhradný nábytok, ako sú záhradné súpravy, kreslá, lavice, stoly, ležadlá na záhradu, detský nábytok alebo záhradný nábytok k ohňu.

Vybrať si môžete z bohatej škály drevených doplnkov a dekorácií na záhradu, či už ide o drevené kvetináče, fúriky, kolieska alebo rebriniaky. Popri tom sme pre vás pripravili aj drevené vtáčie búdky, psie búdy alebo záhradné altány a drevorezby. Garantujeme vám vysokú kvalitu dreveného nábytku, dlhú životnosť a odolnosť: Thermowood. Kúpte si už dnes na svoju záhradu krásny a originálny kus dreveného nábytku a spríjemnite si jedinečné chvíľky, ktoré trávite vonku.