Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Obklad z Borovice Hladkej. Najlacnejší drevený obklad v SK!

BOROVICA HLADKÁ 185 - drevený obklad, lamela 2D.

Ak uvažujete o obložení stien drevom, potom pre vás máme perfektný tip, ktorým sú drevené obklady Borovica hladká 2D. Jednak sa jedná o najlacnejší drevený obklad na steny v Českej republike, a jednak je drevo z tejto borovice veľmi kvalitné a tiež mimoriadne krásne.

Borovica hladká drevený obklad 2D na stenu


Prečo vôbec drevené obklady

Drevo je prírodný materiál, ktorý vnesie do každého interiéru energiu, prirodzenú lesnú vôňu, útulnosť, teplo a pohodu. Naviac má nádhernú kresbu, ktorá na psychiku človeka pôsobí veľmi pozitívne. Všetky tieto fyzikálne a estetické vlastnosti drevených obkladov stien vnášajú do každého prostredia príjemnú atmosféru a posilňujú spolupatričnosť človeka s prírodou, ktorá sa nikdy nevytratí. TU ju môžete nielen zhliadnuť, ale aj objednať za akciovú cenu.

Borovica hladká 2D drevený obklad na stenu


Vlastnosti Borovice hladkej

Jedná sa o ihličnatý strom pochádzajúci z východnej časti Severnej Ameriky. Mimo svoje pôvodné stanovište sa rozšírila aj do východných častí USA a Kanady. Postupne sa začala objavovať aj v iných častiach sveta, vrátane územia Českej republiky. U nás najviac rastie v chránenej krajinnej oblasti Českého Švajčiarska a tiež Královohradecku. Borovica hladká má slamovo hnedú až červenkastú farbu dreva, ktoré vyniká pravidelnou jemnou štruktúrou, čo je pre obklad na stenu akéhokoľvek interiéru ideálnou voľbou. Na dreve sa na pozdĺžnych rezoch objavujú ako tenké hnedé linky živicové kanáliky.

Borovica hladká 2D drevený obklad do interiéru


Aké má Borovica hladká využitie

Borovica hladká býva vysádzaná ako okrasný strom v parkoch a záhradách, ale aj v kultúrnych lesoch, kde slúži ako zdroj veľmi kvalitného dreva. Jeho znakom je mäkkosť, ľahkosť a dlhá trvanlivosť v zemi aj vo vode. Podľa niektorých názorov vydrží v krajine dlhšie ako dub. Keďže sa drevo z borovice hladkej ľahko štiepi a ľahko obrába, hodí sa ako drevo modelárske. Ďalšou prednosťou je, že druhotne nepracuje (nezosychá). Z uvedených dôvodov je drevo Borovice hladkej ideálne aj pre drevené obklady, ktoré si môžete kúpiť v našej ponuke.

Borovica hladká 2D drevený obklad do interiéru


Povrchová úprava

Vďaka zaujímavému odtieňu tohto dreva ho možno univerzálne zladiť s vybavením interiéru a podlahovou krytinou. Optimálnou povrchovou úpravou je použitie prírodných olejov alebo voskov, ktoré drevu zachovajú jeho prirodzené vlastnosti a navyše môže drevo dýchať.

Borovica hladká masívny obklad do interiéru 2D


Priestor pre kreativitu

Tieto obklady dávajú veľa priestoru ku kreativite. Keďže sa lepia jednotlivo, môžete s nimi vytvoriť akýkoľvek tvar. Medze sa nekladú ani v použití. Obklady môžete umiestniť okolo krbu, televízie, ale napríklad aj v rohoch miestnosti. Ide o výhodu oproti obkladom, ktoré sú lepené na doske. Ak nemáte s lepením obkladov žiadne skúsenosti, nemajte obavy, zvládne to každý. Jedná sa o kvalitný český výrobok našej vlastnej výroby.

Borovica hladká drevený obklad na stenu 2D

 

 

 

Borovica Hladká

Pozrite sa, aké možnosti vám náš kompletný sortiment STEPWOOD ponúka.

 

Varianty obkladov z Borovice Hladkej

•    borovica hladká výber
•    borovica hladká rustikálna
•    borovica hladká k moreniu – povrchové zamodrenie, ktoré je pre toto drevo typické, je vhodné na morenie.

Borovica hladká 2D drevený obklad na stenu   Borovica hladká 2D drevený obklad na stenu  Borovica hladká 2D drevený obklad na stenu

 

Zaujímate sa o možnosti drevených obkladov vo vašom interiéri? Kontaktujte našich špecialistov na obklady z dreva, ktorí sa vám budú radi venovať.

 

Prírodné rastové charakteristiky a farebné odchýlky sú dôkazom toho, že sa jedná o pravé drevo!