Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.


Drdlíkuv šindeľ EUREKO

Plastové strešné krytiny sú vyrábané od roku 2000 pod názvom EUREKO!


Ako názov napovedá, otcom tohto českého patentu je pán Josef Drdlík z Hlinska v Čechách, ktorý využil svojich doterajších znalostí výroby a pokládky klasického dreveného šindľa k vývoju a konštrukcii šindle z plastu. V spolupráci s firmou REGRA PLAST spol. s.r.o. potom vznikla vierohodná replika, spolu s doplnkami pre úžľabia, nárožia a hrebeň strechy.


Výrobok EUREKO - DDS je vernou kópiou klasického štiepaného šindľa z dreva. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obklad sa všestranným použitím. Preto je vhodný nielen k pokrývaní striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj k obkladom stien týchto objektov pri ich dodatočnom zatepľovaní, pokrývanie a obklad rôznych záhradných prístreškov, zhotovenie soklových obkladov pri dodatočnom zatepľovaní budov atď.

 

Vďaka svojmu vernému vzhľadu napodobňujúci drevený šindeľ sa strešná krytina EUREKO dobre ujala u pamiatkovo chránených objektov.

 

Kompletný sortiment: tu