Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Drdlíkuv šindeľ EUREKO

Plastové strešné krytiny sú vyrábané od roku 2000 pod názvom EUREKO!


Ako názov napovedá, otcom tohto českého patentu je pán Josef Drdlík z Hlinska v Čechách, ktorý využil svojich doterajších znalostí výroby a pokládky klasického dreveného šindľa k vývoju a konštrukcii šindle z plastu. V spolupráci s firmou REGRA PLAST spol. s.r.o. potom vznikla vierohodná replika, spolu s doplnkami pre úžľabia, nárožia a hrebeň strechy.


Výrobok EUREKO - DDS je vernou kópiou klasického štiepaného šindľa z dreva. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obklad sa všestranným použitím. Preto je vhodný nielen k pokrývaní striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj k obkladom stien týchto objektov pri ich dodatočnom zatepľovaní, pokrývanie a obklad rôznych záhradných prístreškov, zhotovenie soklových obkladov pri dodatočnom zatepľovaní budov atď.

 

Vďaka svojmu vernému vzhľadu napodobňujúci drevený šindeľ sa strešná krytina EUREKO dobre ujala u pamiatkovo chránených objektov.

 

Kompletný sortiment: tu