Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Plastový šindeľ EUREKO dreveného štiepaného šindľa

EUREKO DDS II - Drdlíkov drevený šindeľ verne kopíruje

klasický štiepaný šindeľ z dreva.

Plastové strešné krytiny sú vyrábané od roku 2000 pod názvom EUREKO!

 Eurko šindeľ Klinker centrum

 

Ako názov napovedá, otcom tohto českého patentu je pán Josef Drdlík z Hlinska v Čechách, ktorý využil svojich znalostí výroby a pokládky klasického dreveného šindľa k vývoju a konštrukcii šindľa z plastu. V spolupráci s firmou REGRA PLAST s.r.o. vznikla vierohodná replika, vrátane doplnkov pre úžľabia, nárožia a hrebeň strechy. Plasty sú doplnené farbivami a prísadami, ktoré chránia proti UV žiareniu. Na výrobok EUREKO je poskytovaná záruka 30 rokov, pri životnosti minimálne 50-70 rokov.

 

Výrobok EUREKO DDS II je vernou kópiou klasického štiepaného šindľa z dreva. Bol vyvinutý špeciálne ako strešná krytina a obklad so všestranným použitím. Preto je vhodný nielen k pokrývaniu striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj k obkladom stien týchto objektov - predovšetkým pri ich dodatočnom zatepľovaní. Vhodný je aj ako strešná krytina aj obklad rôznych záhradných prístreškov, alebo na zhotovenie soklových obkladov.

 

Plastový šindeľ EUREKO DDS II je vernou kópiou klasického dreveného štiepaného šindľa. Bol vyvinutý ako alternatíva k drevenému šindľu a je zhotovený z recyklovaného plastu. Spôsob pokládky je obdobný ako u dreveného šindľa. Vďaka nárožným a úžľabným doplnkom možno pokrývať a obkladať tie najrozmanitejšie tvary plôch.

 

Pre zhotovenie nárožia sa používa kónický šindeľ EUREKO DDN II, pre úžľabia EUREKO DDU II. K dispozícii sú tri druhy šablón, s ktorými možno pokryť akýkoľvek povrch striech (vrátane "volských ôk"). Ide o šablóny:

DDS II - Šindel základná šablóna
DDN II - Nárožie
DDU II - Úžlabie

 

Drdlik plastic shingle Eureko roof

 

Vďaka svojmu vernému vzhľadu, ktorý napodobňuje drevený šindeľ, sa strešná krytina EUREKO DDS II dobre ujala aj u pamiatkovo chránených objektov.

 

Výhodou plastového šindľa je obzvlášť jeho dlhá životnosť bez nutnosti údržby, nízka hmotnosť, nenasiakavosť a nepriepustnosť a cca tretinová obstarávacia cena oproti krytine z klasického dreveného šindľa. Okrem spomínaných má aj ďalšie pozitíva:

 Odoláva machom, lišajníkom a zásaditým látkam
 Má nízku hmotnosť
 Odoláva slnku, dažďu, krupobitiu, mrazu a náhlym zmenám teplôt
 Je húževnatá, pevná a odolná voči prešliapnutiu
 Je bez údržbová
 Skvele imituje prírodné materiály
 So zárukou 30 rokov!

 

V súčasnej dobe je v ponuke inovovaný typ označený DDS II, v ktorom sú uplatnené skúsenosti z minulých 15 rokov. Medzi inovácie patria predovšetkým dvojitá vodná drážka, vystužená konštrukcia, šikmé čelo zvýrazňujúce výšku riadku a ďalej možnosť montáže na debnenie.

 

Kompletná ponuka produktov

Kompletný sortiment výrobkov plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna, úžľabia, nárožia, hrebenáč, klince , priechodky pre anténu a odvetrávanie, a všetko príslušenstvo potrebné k montáži.

 

Doprava a Platba

Podľa veľkosti a hmotnosti tovaru vám bude ponúknutý najvhodnejší typ dopravy - transport tovaru na ľubovoľnú adresu v SK. Z dôvodu objemného zboží nejde nastaviť jednotnou cenu dopravy. Cenu dopravy Vám spočítame na základe Vašej objednávky a o jej výške Vás budeme informovať vopred.

 

Pre montážne firmy

Montážnym firmám zaisťujeme odborné poradenstvo a školenie montáže krytiny EUREKO DDS II ZADARMA.

 

 

Základná šablóna DDS II:
Rozmer: 51 x 12 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: 20 ks/m2
Hmotnosť: max. 8 kg/m2
Minimálny sklon: 25°

Váha 1 ks: max. 350 g

Drdlik Eureko DDS II  Drdlik Eureko DDS II    Drdlik Eureko DDS II

 

 

Úžľabie DDU II:
Dĺžka: 66,6 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: cca 30 ks/bm

Váha 1 ks: max. 200 g

Drdlik Eureko DDU II  Drdlik Eureko DDU II  Drdlik Eureko DDU II

 

 

Nárožie DDN II:
Dĺžka: 66,6 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: cca 30 ks/bm

Váha 1 ks: max. 200 g

Drdlik Eureko DDN II Drdlik Eureko DDN II  Drdlik Eureko DDN II  

 

 

Hrebenáč DDH II:
Dĺžka: 12 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: cca 8,4 ks/bm

Váha 1 ks: max. 350 g

 

Drdlik Eureko DDH II   

 

Drdli plastic shingle ridge Eureko Drdlik plastic shingle Eureko Drdlik Plastic shingle Eureko Drdlik Eureko Drdlik plastic roof shingle Eureko

 

Drdlik cottage plastic split shingle

 

Více na www.sindel.sk