Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Štiepané drevené obklady do interiéru.

štiepané obklady z masívneho dreva do interiéru


K najtradičnejším stavebným materiálom patrí už po stáročia drevo. Slúži nielen k stavaniu obytných domov, či rekreačných objektov, ale sa tiež z neho vyrábajú rôzne bytové doplnky. Naša firma nadväzuje na krásne tradície stolárskeho remesla a ponúka rad originálnych výrobkov, ku ktorým tiež patria drevené obklady na steny. Najväčšej prirodzenosti dosahujú štiepané drevené obklady, ktoré dokážu vykúzliť v domácnosti, ale aj v pracovni alebo inom interiéri pohodovú atmosféru a pozdvihnúť ho na vyššiu úroveň. Drevo je nielen esteticky krásne svojou štruktúrou, ale nabíja človeka pozitívnou energiou, ktorú načerpalo z prírody.

štiepaný obklad zo smreku


Výroba štiepaných obkladov

Obklady tvoria štiepané doštičky vyrobené z masívneho dreva. K ich výrobe používame prevažne prírodný dub, ktorý upravujeme do rustikálnej podoby, prípadne ako staré dubové drevo. Okrem duba používame na výrobu štiepaných drevených obkladov ešte masívne drevo smrekové a smrekovcové. Každá doštička je originálom, pretože opracovanie štiepaných obkladov vykonávame ručne. Preto má každá doštička iný rozmer aj hrúbku, takže celá obložená stena potom pôsobí originálne a nevšedne. Presvedčte sa sami a pozrite si našu ponuku pre DUB, SMREK i MODŘÍN.bklady tvoří štípané destičky vyrobené z masivního dřeva. K jejich výrobě používáme převážně přírodní dub, který upravujeme do rustikální podoby, případně jako staré dubové dřevo. Kromě dubu používáme k výrobě štípaných dřevěných obkladů ještě masivní dřevo smrkové a modřínové.  Každá destička je originálem, neboť opracování štípaných obkladů provádíme ručně. Proto má každá destička jiný rozměr i tloušťku, takže celá obložená stěna pak působí originálně a nevšedně. Přesvědčte se sami a shlédněte naší nabídku pro DUB, SMRK a SMREKOVEC.

štiepaný obklad zo smrekovca


Prednosti štiepaných obkladov

Medzi výhody štiepaných doštičiek patrí možnosť ich inštalovania zvisle alebo vodorovne. Ďalšou prednosťou je veľmi jednoduchá aplikácia, pretože štiepané obklady sa lepia priamo na stenu. Vďaka tomu si môžete originálne obložiť napríklad izbový krb, domáci bar, kuchynský pult, kút za televíziou alebo priestor okolo kvetiny. Rovnako veľké aj malé plochy v pracovni, reštaurácii, či inom priestore. Jednotlivo lepené štiepané obklady umožňujú využiť fantáziu a kreativitu, čo by v prípade obkladov nalepených už na paneloch rozhodne nebolo možné. Panely s nalepenými obkladovými doštičkami majú totiž presný obdĺžnikový tvar a jednotlivé panely do seba musia zapadať pomocou bočných drážok. Navyše sú štiepané obklady najlacnejším variantom dreveného obloženia. Pomocou štiepaných obkladov môžete obkladať či vytvárať aj nepravidelné tvary.

štiepaný obklad z duba

 

Štiepané obklady do interiéru

Pozrite si, aké možnosti vám náš kompletný sortiment ponúka.


Ako si zaobstarať štiepané obklady

Rovnako ako iné druhy drevených obkladov vyrábame aj štiepané obklady na zákazku s termínom dodania 3-7 týždňov. Obdržíte ich na základe objednávky po jednotlivých kusoch. Obkladanie, čiže lepenie doštičiek nie je nič zložité, avšak môžete si u nás objednať aj obkladača, ktorý zrealizuje akúkoľvek Vašu predstavu.

 

štiepaný obklad zo smreku  štiepaný obklad z duba 

detail štiepaného obkladu zo smreku  detail štiepaného obkladu z duba

štiepaný obklad z duba ROSA  štiepaný obklad z duba ROSA

štiepaný obklad z duba ROSA WWD

 

Zaujímate sa o možnosti drevených obkladov vo vašom interiéri? Kontaktujte našich špecialistov na obklady z dreva, ktorí sa vám budú radi venovať.

 

Prírodné rastové charakteristiky a farebné odchýlky sú dôkazom toho, že sa jedná o pravé drevo!