Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Wodewa staré drevo - brúsený drevený obklad, lamela 3D

wodewa drevený obklad zo starého recyklovaného dreva

wodewa drevený obklad zo starého recyklovaného dreva

Recycling
Novo definovaná trvalosť...

Miesto toho, aby sme zničili jedinečnú surovinu, ručne demontujeme dubové fošne zo starých železničných vagónov, drevo upravíme, vysušíme, obrúsime a nakoniec ďalej spracujeme na pásky do podoby obkladov na stenu. Vek duba je cca 70 rokov. Pôvod starého dubu leží v celej Európe. Náš dub má jedinečný zrejmý farebný tón, ktorý vznikol dlhou cestou vagóna naprieč celou Európou.

wodewa staré drevo drevený obklad na stenu Vďaka každodenným poveternostným podmienkam sa vyvinul jedinečný farebný tón. Brúsny prach z bŕzd sa dostal hlboko do dreva a jemný kovový prach vedie k reakcii s kyselinou trieslovou v dreve, čím vzniká toto jedinečné farebné riešenie a zafarbenie.
Starý dub má povrch a kresbu dreva, ktorá svedčí o dlhoročnom zaťažení. Zafarbenie do hĺbky podčiarkuje starobu a tým hodnotu starého dreva. Zachyťte ho a uchovajte si nádych nostalgie s obkladovými panelmi zo starého dreva Wodewa a skrášlite si svoj domov. wodewa staré drevo drevený obklad na stenu

 

 Darujte kúsok nostalgie k novému použitiu...

wodewa drevený obklad na stenu zo starého dreva drdlik

 

Limitovaná edícia...
Každý kus je jedinečný a k dispozícii u nás iba v prísne limitovanom vydaní.

wodewa staré drevo uv tvrdený olej drevený obklad na stenu        wodewa 360 staré drevo uv tvrdený olej drevený obklad na stenu