Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.


Úvod » Drevené obklady na stenu » Wooden Wall Design-obkl panely

Wooden Wall Design drevené obkadové panely na stenu

WWD - Ručne vyrobený - Elegantný a kreatívny

Pri vytváraní dizajnov na dekoratívnych obkladových paneloch zvažujeme ich formu, pôsobivosť, všeobecný vzhľad a možnosť dlhodobej služby ľuďom. Obrázok každého obkladu je výsledkom dlhej kreatívne práce. K tomu potrebujeme premiestniť stovky kusov rôznych tvarov.


Značka „WWD“ bola vytvorená podľa svetových trendov a nárokov na dizajn interiérov a aktívne sme sa zapojili do použitia regenerovaného dreva v stavebníctve, stolárskej práci a dizajnu interiérov. Naša podniková filozofia je úzko spojená so zeleným spôsobom života. Našim podnikovým partnerom dodávame nielen pravé ekologické materiály s vysokou úrovňou služieb, ale tiež propagujeme environmentálne povedomie a dodávame „druhý dych“ zdanlivo zabudnutému drevu. Týmto spôsobom sa značne znížil výrub rastúcich stromov.

Milujeme svoju prácu. Práca s pravým regenerovaným drevom je ustavičné stretávanie s históriou. Každý trám alebo kôl nesie rukopis umelca, jeho myšlienky, pocity, náladu, ktoré nemohli byť vymazané zubom času. Možno vidieť, ako počas rokov drevo zrelo na slnku, vetre a daždi, čím získavalo jedinečný vzhľad. Ak chcete zažiť pôvab a silu tohto dreva so starožitným vzhľadom vo Vašom domove alebo na Vašom pracovisku, radi Vám pomôžeme realizovať Vaše projekty, ktoré urobíme nenapodobiteľnými a nezabudnuteľnými.


EUR
EUR
novinka


novinka


novinka