Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Úvod » Drevené obklady na stenu » Wooden Wall Design-obkl panely

Wooden Wall Design drevené obkadové panely na stenu

WWD - Ručne vyrobený - Elegantný a kreatívny

Pri vytváraní dizajnov na dekoratívnych obkladových paneloch zvažujeme ich formu, pôsobivosť, všeobecný vzhľad a možnosť dlhodobej služby ľuďom. Obrázok každého obkladu je výsledkom dlhej kreatívne práce. K tomu potrebujeme premiestniť stovky kusov rôznych tvarov.


Značka „WWD“ bola vytvorená podľa svetových trendov a nárokov na dizajn interiérov a aktívne sme sa zapojili do použitia regenerovaného dreva v stavebníctve, stolárskej práci a dizajnu interiérov. Naša podniková filozofia je úzko spojená so zeleným spôsobom života. Našim podnikovým partnerom dodávame nielen pravé ekologické materiály s vysokou úrovňou služieb, ale tiež propagujeme environmentálne povedomie a dodávame „druhý dych“ zdanlivo zabudnutému drevu. Týmto spôsobom sa značne znížil výrub rastúcich stromov.

Milujeme svoju prácu. Práca s pravým regenerovaným drevom je ustavičné stretávanie s históriou. Každý trám alebo kôl nesie rukopis umelca, jeho myšlienky, pocity, náladu, ktoré nemohli byť vymazané zubom času. Možno vidieť, ako počas rokov drevo zrelo na slnku, vetre a daždi, čím získavalo jedinečný vzhľad. Ak chcete zažiť pôvab a silu tohto dreva so starožitným vzhľadom vo Vašom domove alebo na Vašom pracovisku, radi Vám pomôžeme realizovať Vaše projekty, ktoré urobíme nenapodobiteľnými a nezabudnuteľnými.


EUR
EUR
novinka


novinka


novinka