Powered by Smartsupp

Drevené krycie lišty - Druh dreva - Jelša

Naše drevené krycie lišty ponúkajú ešte viac možností pre individuálny dizajn miestnosti

V našom sortimente nájdete široký výber drevených líšt pre každý vkus. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre svetlé a priateľské drevo javora, alebo dávate prednosť tmavšiemu odtieni orecha, naše typy dreva ponúkajú dostatok variácií, aby sa zmestili do akéhokoľvek štýlu nábytku. S naším veľkým výberom krycích líšt ponúkame dostatok možností, ako nájsť položku, ktorá vyhovuje vašim individuálnym požiadavkám.

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

Nielen krycie drevené lišty, ale pridaná hodnota pre každú stenu


Naše drevené lišty sú ideálnym spojením medzi vaším obkladom Wodewa a zvyškom miestnosti. Vďaka našim pokynom a ľahkému pokládacímu spôsobu možno krycie lišty ľahko klásť s absolútne profesionálnymi výsledkami. S našimi krycími lištami môžete dosiahnuť takmer dokonalých výsledkov v okamihu a navyše zaisťujú čistý povrch vašej drevené steny Wodewa. Okrem toho sú farby a druh dreva dokonale zladené a prispievajú tak k harmonickému vzhľadu. Aj vy môžete vylepšiť vzhľad svojej novej drevené steny Wodewa a objednať si požadovanú lištu priamo dnes k vám domov!


Ozdobné krycie lišty z dreva z kontrolovaného lesníctva


Či už je to veľkosť miestnosti alebo osobný vkus vybavenia - firma Wodewa vie, že žiadne dva domy nie sú rovnaké. Drevené lišty majú rozmery 4 x 30 x 1000 mm. Aby bolo možné vyhovieť vašim prirodzeným potrebám individuality, možno krycie prúžky ľahko skrátiť na požadovanú dĺžku pomocou bežne dostupné píly s priamym rezom. Všetky lišty sú vyrobené z prírodných a udržateľných surovín z kontrolovaného lesného hospodárstva. Môžete si teda byť istí nielen nákupom produktu z udržateľnej suroviny, ale aj podporou nášho udržateľného spôsobu výroby. Na čo teda čakáte? Presvedčte sa o ušľachtilom vzhľade našich výrobkov z dreva a objednajte si svoj osobný produkt Wodewa do svojho domu ešte dnes!

Zpět nahoru

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!