Powered by Smartsupp

dřevěné obklady na zeď

Túžite po štýlovom a dizajnovom bývanie, ktoré bude obdivovať každá návšteva?

Milujete prírodné farby a motívy a máte radi hrejivý dojem, ktorý prírodné materiály vytvára? Chcete voliť originálne, a pritom funkčné riešenie, ktoré vydržia roky krásne ako nové? Ak ste na všetky otázky odpovedali kladne, máme pre vás dobrú správu – drevené obklady na stenu sú tým, po čom túžite! Upútajú pozornosť, sú nesmierne variabilné, majú dlhú životnosť a dodajú vášmu bývaniu nádych prírody.

 

dřevěné obklady na zeď

 

Pre tradičné i moderné bývanie

Drevené obklady si možno predstavíte skôr v tradičných drevených stavbách ako sú drevenice alebo víkendové chaty. Máte pravdu, hodí sa tam výborne a skvele doplní celkový štýl bývania a dodajú mu na osobitosti. Moderné trendy, ale velí kombinovať drevo aj s modernými materiálmi a prvkami. Skvelou voľbou je skombinovať drevené obklady na stene spoločne s minimalistickým dizajnom a prepojiť tak prírodu a moderné trendy a technológie. Drevo dodá vášmu domovu hrejivú a útulnú atmosféru ako snáď žiadny iný materiál.

 

dřevěné obklady na zeď

 

Prečo si vybrať práve drevené obklady

Existuje veľa dôvodov, prečo si aj do vášho domu zaobstarať drevené obklady na stenu. Medzi tie najdôležitejšie patrí:

 

  • dlhá životnosť
  • prírodný a ekologický materiál
  • jednoduchá inštalácia
  • propojení designu a přírodních prvků

 

Či už zvolíte drevené obklady do obývacej izby alebo si nimi ozdobíte stenu v spálni, nikdy neurobíte chybu. Môžete sa spoľahnúť, že vám budú slúžiť dlho a tiež vám ubudne priestor, ktorý je nutné pravidelne maľovať. Drevené obklady sa ľahko udržiavajú, sú odolné a neublíži im ani všetečné detské rúčky alebo domáci maznáčikovia. Samozrejmosťou je prvotriedna kvalita použitého materiálu aj jednoduchosť použitia a inštalácie. Nebudete potrebovať armádu robotníkov, nalepenie drevených obkladov zvládnete aj sami. Rad ľudí sa tiež domnieva, že drevené obklady sú akousi známkou luxusu, ktorú si bežný človek nemôže dovoliť. Nenechajte sa mýliť - vďaka priaznivej cene si ich môže dovoliť každý a urobiť zo svojho domova skutočne moderné a príjemné miesto k životu, o akom sa vám ani nesnívalo.

 

dřevěné obklady na zeď vintage

 

Kdekoľvek, akokoľvek

Nechajte sa okúzliť širokou paletou drevených motívov a farieb, z ktorých si vyberie doslova každý. Máte už doma drevený nábytok a bojíte sa, aby k nemu obklady ladili? Žiadny problém - vďaka veľkému výberu je prakticky zaručené, že si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Voliť môžete aj z rôznych štýlov; či už máte radi Vintage alebo moderné lesklé drevo. Drevené obklady sa hodí prakticky do akejkoľvek miestnosti, dávno neplatí, že ich musíte dávať len tam, kde nedôjdu žiadnej ujme. Dobrú službu urobia napríklad aj v kúpeľni. Takéto obklady sa vyrába výhradne z tropického dreva, a môžu sa tak pýšiť vysokou tvrdosťou aj odolnosťou voči vode a vlhkosti.

 

Více na: www.drdlik.sk/drevene-obklady

 

dřevěné obklady na zeď

Neváhajte nás kontaktovať a pýtajte sa na čokoľvek na telefónnom čísle: +420 608 87 28 27 alebo na e-mailovej adrese: info@strecha-je-hra.cz, kde vám veľmi radi odpovieme na Vaše otázky.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň, Váš tím Drdlík.

Zákaznícky servis:
Cenník plast. šindeľ EUREKOCeník drevený šindeľ - Kalkulácia strechy - Školenia - Kontakt
Naše výrobky:
Drevený šindeľPlastový šindeľDrevené obklady na stenu - Šindľovej strieškyDrevený žľab

                 EUREKO- plastový šindel krytina  Drdlík- dřevěné obklady na stěnu

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!