Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Úvod » Drevené obklady na stenu

Drevené obklady na stenu

Chcete dodať vašej stene individuálnu podobu a vytvoriť z nej niečo, čo upúta pozornosť? Naše obklady z dreva ponúkajú nespočetné množstvo možností, ako kreatívne usporiadať vaše bývanie a vytvoriť v ňom prírodný a prirodzený vzhľad. V ponuke nájdete obklady z dreva v rôznych šírkach a tiež z rôzneho druhu dreva. Je jedno, či uprednostňujete moderné a luxusné vybavenie alebo máte radi vintage štýl, naše drevené obklady sa prispôsobia každému štýlu.


WODEWA

wodewa 50 drevený obklad na stenu drdlik

 

 

 

 

 

 

 

                 Obloženie malých plôch alebo pre zdôraznenie. Wodewa 50 x 50 mm neponechajú žiadne tvorivé priania nesplniteľné a plne sa vyjadrí Vaša osobná individualita. Vďaka možnostiam kombinácia wodewa 200 a wodewa 50, môžete docieliť jedinečných efektov, ktoré ešte zvýraznia 3D efekty pravého dreva. Všetky obklady vám pomôžu vytvoriť jedinečný vzhľad vášho interiéru.

wodewa 200 drevený obklad na stenu drdlik

Rozmery 200 x 50 mm obkladu klasik sú ideálne pre takmer akýkoľvek druh použitia - pre malé či veľké plochy, pre priestory nízke či vysoké, s týmto obkladom wodewa 200 docielite prirodzený vzhľad.

wodewa 400 drevené obklady na stenu drdlik

Pre väčšie plochy a vysoké priestory bola vytvorená varianta XL klasik, ktorá tiež umožňuje optické rozvoľnenie steny. Vďaka rozmeru obkladu 360 x 90 mm vznikajú väčšie a súvislejšie drevené povrchy, čím sa menej často menia kresby alebo sila dreva. Steny tak pôsobia opticky väčšie a otvorené.

vintage drevený obklad na stenu drdlik

Vintage vzhľad sa teší stále väčšej obľube - a s tým obzvlášť krása nedokonalosti. Tento jedinečný druh vzhľadu ešte viac podčiarkne prírodný materiál, ktorým je práve drevo. Stopy použitia na stenách, od ktorých sa odlupuje farba alebo omietka. Od popraskaných povrchov cez vyblednuté moridlá až k farebným akcentom nezostane žiadne prianie nesplnené.

wodewa recyklované, staré drevo na stenu

Zo starých železničných vagónov sa, vďaka recyklácii, stane jedinečným a moderným dreveným obložením stien. Každodenné poveternostné podmienky vytvárali túto zvláštnu a limitovanú sériu starého dubového dreva a prepožičiavajú mu jedinečný vzhľad. Zafarbenie až do hĺbky podčiarkuje starobu a tým hodnotu starého dreva.

wodewa drevená mozaika obklad na stenu

Drevená mozaika Wodewa do kúpeľne i kuchyne. Mozaika je pre svoj pestrý a atraktívny vzhľad luxusným doplnkom moderných, ale aj rustikálnych interiérov. Vyrába sa výhradne z tropického dreva, preto sa môže pýšiť veľkou tvrdosťou a odolnosťou voči vode. Každý kus je originál líšiaci sa farbou a štruktúrou.

 

Nechajte na seba pôsobiť prírodnú hru farieb materiálu, vnímať a cítiť dotyky obkladov wodewa. Náš vzorkový servis vám umožňuje vyberať naše produktu z pohodlia a pokoja domova a porovnávať ich s farebnými odtieňmi vášho nábytku a vybavenia. Vďaka tomu nájdete tie správne obklady, ktoré sa hodia pre vaše bývanie. Objednajte si vzorky drevených obkladov wodewa.

 

STEPWOOD

stepwood dřevěné obkladové panely na stěnu drdlik

Stepwood ® Zjednotenie prirodzenosti a dizajnu

Nová dizajnová doska Stepwood je kreatívny materiál tvorený jednotlivými lamelami z masívneho dreva, ktoré sú radené striedavo a tým vytvárajú jedinečný trojrozmerný efekt. Dizajnová doska v sebe spája prirodzenosť s dizajnom a vyznačuje sa jednoduchou montážou.
Vysoká kvalita dreva a prírodný dizajn umožňuje použitie dosky Stepwood v predajných priestoroch, v interiéroch aj v zariadení objektov. Podľa druhu dreva a štruktúry sa možno rozhodnúť pre moderné alebo rustikálne prevedenie.

Stepwood ® Original - Stepwood ® Natural - Stepwood® Old

 

wooden wall design masívne obklady panely na stenu drdlik wooden wall design masívne obklady panely na stenu drdlik wooden wall design masívne obklady panely na stenu drdlik

Značka „WWD“ bola vytvorená podľa svetových trendov a nárokov na dizajn interiérov a aktívne sme sa zapojili do použitia regenerovaného dreva v stavebníctve, stolárskej práci a dizajnu interiérov.

Pri vytváraní designov na dekoratívnych obkladových paneloch zvažujeme ich pôsobivosť, vzhľad a možnosť dlhodobej služby ľuďom. Obrázok každého obkladu je výsledkom dlhej kreatívnej práce. Ak chcete zažiť pôvab a silu tohto dreva so starožitným vzhľadom vo Vašom domove alebo na Vašom pracovisku, radi Vám pomôžeme realizovať Vaše projekty, ktoré urobíme nenapodobiteľnými a nezabudnuteľnými.

Uložit

Uložit


EUR
EUR
Materiál:

Naša cena 41,00 EUR
Naša cena 41,00 EUR
Naša cena 40,00 EUR
Naša cena 40,00 EUR
Naša cena 40,00 EUR
Naša cena 40,00 EUR
Naša cena 40,00 EUR
Naša cena 40,00 EUR
Naša cena 33,00 EUR
Naša cena 33,00 EUR

novinka


drevené obklady na stenu drdlik

 

Drevo je ideálny materiál, ktorý sa opäť hojne používa v stavebníctve aj v bytovej architektúre. Pre svoje nedoceniteľné vlastnosti je drevo používané ako interiérový obkladový materiál vo forme štiepaných, kefovaných alebo brúsených obkladov. Drevené masívne obklady majú hneď niekoľko výhod - vedľa estetickej stránky prinášajú tepelné, izolačné a protihlukové vlastnosti. Svojou prirodzenou drevenú vôňou vnášajú do interiéru pohodu. Súčasne sú zdravé a prirodzené, pôsobia mäkko a štýlovo.


Aké z drevených obkladov si vyberiete vy?

Ešte nie ste presvedčení? Tak sa pozrite do našej fotogalérie. 

 

Prednosti drevených obkladov wodewa

wodewa drevené obklady na stenu

Ak si prajete do bytu produkt, ktorý je zdravotne nezávadný a poskytuje istú zvláštnu atmosféru prirodzenosti, je prvou voľbou produkt z dreva. Špeciálne produkty z dreva prinášajú okrem jedinečného vzhľadu, celú radu pozitívnych vlastností - čistia vzduch od škodlivín, rovnomerne vyrovnávajú teplotné výkyvy a nemajú vysoké náklady na výrobu. Drevené produkty wodewa sú vysušované na ideálnu vlhkosť dreva a v závislosti na povrchu, sú opatrené ochranným UV povrchom, vhodným do interiéru.

wodewa drevené obklady na stenu

Wodewa produkty každému ponúkajú možnosť vytvoriť si povrch stien tak, aby upútal pozornosť. 3D wodewa panely vytvárajú reálny efekt a to vďaka využitiu rôznej sily dreva.

wodewa drevené obklady na stenu

Obkladané steny mnohokrát nemajú ideálne rozmery 2,5m x 3m, často je potreba obložiť menšie priestory či výklenky. Princíp jednotlivých obkladov pamätá aj na takéto požiadavky a umožňuje optimálne využitie aj utváranie malých plôch. Jednotlivé kusy dreva možno ideálne prispôsobiť individuálnym plochám a rozmerom. Obklady stien wodewa sa prispôsobia Vašej stene bez veľkých nepríjemných prierezov.

wodewa drevené obklady na stenu

Čistenie a starostlivosť o drevené obloženie stien býva často problematické. Usadzujú sa na ňom nečistoty a prach. Wodewa ponúka špeciálne ošetrenie povrchu nezávadným UV olejom, ktorý obklady ochráni pred znečisteným i vlhkosťou. Ďalšou výhodou je zachovanie optickej hodnoty, nedochádza k zmene sfarbenia a drevo si zachováva stále rovnaký prirodzený vzhľad.

wodewa drevené obklady na stenu

Wodewa obklady ponúkajú možnosť vytvoriť si individuálny a jedinečný vzhľad vášho interiéru. Je jedno, či bude pokládka panelov pravidelná alebo nie. Vďaka jednoduchému princípu pokládky si môžete vytvárať aj rôzne vzory - pravidelná väzba, rybia kosť, kockovaný vzor či ďalšie typy dizajnu. Vzhľad určujete vy sami.

wodewa drevené obklady na stenu

Jednoduchá montáž s vysokou mierou individuality a veľkou životnosťou, to sú pozitíva našich výrobkov. Wodewa produkty sú jednotlivé obklady, ktoré môžete na svoju stenu upevniť ľahko a rýchlo. Hotové panely sú na prvý pohľad rýchlo namontované, ale neponúkajú žiadnu individualitu, pretože sú už predvyrobené a tak opticky vytvárajú opakovania. Prispôsobenie rozmerom steny je často zložité, pretože buď vznikne veľa odrezkov, ktoré už nemožno použiť, alebo sa rohy a hrany musia komplikovane vyrezávať. Vďaka samostatným obkladom wodewa je jednoduchá aj úprava veľkosti a zvyšky možno opäť využiť pri pokládke v ďalšej rade. Malé rohy a hrany tak nepredstavujú žiadny problém.

 

Drevené masívne obklady