Drevené obklady na stenu - Priestorový efekt - Štiepaný

Poradíme vám, podľa akých kritérií môžete vyberať drevený obklad? Aby ste si mohli drevené obklady vybrať čo najkomfortnejšie, v ponuke Drdlik.sk môžete využiť filter, v ktorom je možné vyhľadávať obklady podľa mnohých rôznych kritérií, akými je napríklad farba, typ dreva, funkčnosť, veľkosť, štruktúra povrchu, spôsob inštalácie či množstvo ďalších vlastností. Napokon si môžete upraviť interiéry do podoby, akú si zaslúžite.

 S výberom začnite pri odtieni         Máte na výber z viac ako 30 druhov dreva        Tvar a vel'ikosť obkladov ovplyvňuje náročnosť a rýchlosť inštalácie

Více informací
Skrýt informace
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Veľkosť a ďalšie parametre nájdete v ľavom stipci.

Môžete si podrobne vybrať drevený obklad podľa druhu dreva, odtieni, rozmeru, tvaru obkladu, hrúbky, priestorového efektu (3D, 2D) a mnohých ďalších kritérií. Prípadne pomocou rýchlych odkazov.
 
Chcete dodať vašej stene individuálne podobu a vytvoriť z nej niečo, čo upúta pozornosť? Naše drevené obklady ponúkajú nespočetné množstvo možností, ako kreatívne usporiadať Vaše bývanie a vytvoriť v ňom prírodné a prirodzený vzhľad. ponuke nájdete obklady z dreva v rôznych šírkach a tiež z rôzneho druhu dreva. Je jedno, či uprednostňujete moderné a luxusné vybavenie alebo máte radi vintage štýl, naše drevené obklady sa prispôsobí každému štýlu.

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ DREVENÝ OBKLAD

Nejprodávanější dřevěný obklad, wodewa 200

Naši zákazníci si už vybrali!

Vyberte si podľa odtieňa

Hledat podle vzhleduSvětláŽlutohnědáHnědáČervenohnědáTmaváBarvený  Patina starého dřeva   Hledat podle druhu dřeva

Vizualizácia dreveného obkladu WODEWA Buk 200 a Dub prírodný 200

Vizualizácia dreveného obkladu WODEWA Buk 200 a Dub prírodný 200

Premeňte svoj priestor drevom.

obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!