Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


25. 06. 2019

Drevené obklady WODEWA

Túžite po domove, ktorý dýcha prírodou, teplom a interiérom, ktorý je moderný a inšpirujúce? Stavte na drevené obklady, ktoré vášmu domu dodajú rustikálny ráz v kombinácii s moderným dizajnom. Drevené obklady WODEWA sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú byť výnimoční a záleží im na kvalite a vzhľadu.

Medzi najväčšie prednosti drevených obkladov patrí ich prepojenosť s prírodou, výnimočný vzhľad a vysoká kvalita za priaznivú cenu. Drevo prinesie do vašej domácnosti teplo a útulnosť, a pritom pôsobí luxusne
a netradične. Veľkou výhodou je predovšetkým:

  • vysoká kvalita za priaznivú cenu
  • šetrnosť a dôraz na ekológiu
  • skvelý spôsob ako zakryť nevzhľadnú stenu a dodať interiéru osobitosť a štýl
  • dlhoročná životnosť

Obklady sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré je starostlivo vysušené. Môžete si vybrať z celého radu rôznych povrchových úprav, akými sú lakovanie či olejovanie, ktoré ešte predĺži životnosť vašich drevených obkladov.

Jednoduché použitie, unikátny výsledok


Drevené steny WODEWA sa inštalujú veľmi jednoducho. Celá stena vzniká postupným spájaním pásikov, ktoré vo finále vytvára jedinečný celok. Rôzne hrúbky pásku vytvára dojem plastickosti a realistickosti. Môžete zapojiť svoju fantáziu a vytvoriť vo svojom interiéri rôzne tvary a motívy. Drevené obklady WODEWA sa lepí veľmi jednoducho a zvládne ho aj úplný začiatočník. Ušetríte tak okrem iného aj na samotnom obkladanie. Výrobca vám poradí so správnou technikou a odporučí nástroje a lepidlá, s ktorými vám pôjde práca ľahko od ruky. Odmenou vám bude unikátny dizajnový kúsok vo vašom dome, ktorý domu dodá šmrnc a čaro.

Obklady, ktoré zapadnú do každého interiéru


Obloženie WODEWA vám umožňuje nesmiernu variabilitu. Vyrába sa totiž v širokom spektre rôznych prevedení, povrchových úprav, štýlov i farieb a materiálov. Voliť môžete napríklad z drevín ako je dub, orech, jaseň, javor, borovica a mnohé ďalšie. Môžete si teda vybrať obloženie, ktoré bude ladiť so štýlom vášho domova a bude zodpovedať presne vášmu vkusu a predstavám.

Do každej miestnosti, pre každý účel


Drevené obloženie je veľmi variabilné a hodí sa pre takmer akýkoľvek účel a do akejkoľvek miestnosti. Krásnym dizajnovým prvkom je napríklad drevené obloženie okolo krbu alebo celá drevená stena v obývacej izbe, ktoré prepoja vnútorný interiér s okolitou prírodou. Dobrú službu urobí aj tam, kde by normálne stena pohorela. Obklady sa totiž ľahko udržujú a čistia, takže akákoľvek nehoda je ľahko riešiteľná. Drevo vytvára tiež dojem tepla a útulnosti a lepšie udržuje miestnosť vykúrenú. Slúži aj ako skvelá izolácia všade tam, kde teplo ľahko uniká preč. Ak ešte stále váhate, už nemusíte. Drevené obklady WODEWA vás určite nesklamú a naplní vaše predstavy o štýlovom a hrejivom domove.