Powered by Smartsupp

Prirodzená krása a historický šarm – obklady z dreva lodí z Japonska, Číny a Kórey.

Obklady z lodného dreva majú veľmi jedinečný a nezameniteľný vzhľad. Drevo z lodí z Ďalekého východu je staré a má už nejakú históriu, čo sa odráža v jeho patine a textúre. Drevo má rôzne farby a odtiene a môže mať aj praskliny a drobné diery. To všetko dáva obkladom z tohto materiálu veľmi autentický a rustikálny vzhľad.

Obklady z lodného dreva sa vyrábajú z rôznych častí lodí, ako sú napríklad paluby, trup alebo prietrže. Kúsky dreva sú často vystavené rôznym poveternostným vplyvom, čo dodáva obkladom ešte viac charakteru.

Obklady z lodného dreva sú veľmi odolné a trvanlivé. Drevo je ošetrené špeciálnymi látkami, ktoré zaisťujú jeho ochranu a predlžujú jeho životnosť. Obklady sú vhodné pre interiéry a môžu byť použité na steny aj stropy.

Celkovo sa dá povedať, že obklady z lodného dreva sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jedinečný, rustikálny vzhľad s historickým nádychom a zároveň odolnosť a trvanlivosť.

V súčasnej dobe je možné vyrobiť až 150 rôznych dekorov, z ktorých v katalógu je niekoľko najobľúbenejších designov.


Lode z Ďalekého východu sú lode, ktoré plávajú v oblasti východnej Ázie, zahŕňajúce najmä Japonsko, Čínu, Kóreu a ďalšie štáty v tejto oblasti. Tieto lode sú vyrábané z rôznych materiálov, ako sú drevo, kov alebo sklo. V minulosti bolo drevo často hlavným materiálom pre stavbu lodí, najmä vzhľadom na dostupnosť a tradičné námornícke skúsenosti.

Lode z Ďalekého východu sú rôznych typov, vrátane rybárskych lodí, nákladných lodí, osobných lodí a vojenských lodí. Tieto lode sú často navrhnuté tak, aby zvládli špecifické podmienky a výzvy, ako sú silné vetry, vysoké vlny a rýchle teplotné zmeny.

Lode z Ďalekého východu môžu mať tiež historickú hodnotu a sú často spájané s tradičnými námorníckymi a remeselnými technikami. Drevo z týchto lodí môže byť teraz používané na výrobu rôznych produktov, vrátane obkladov, nábytku, dekorácií, obrazov a ďalších predmetov, ktoré majú autentický vzhľad s historickým nádychom.

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!